فیلم / پشت پرده جادوگر هندی در بازی تراکتور و استقلال خوزستان

فیلم / پشت پرده جادوگر هندی در بازی تراکتور و استقلال خوزستان

فیلم / پشت پرده جادوگر هندی در بازی تراکتور و استقلال خوزستان

حضور یک جادوگر در بین تماشاگران بازی تراکتور و استقلال خوزستان جنجال زیادی را در فضای مجازی به راه انداخته است ویدیویی از حضور یک جادوگر با لباس هندی در ورزشگاه فولاد آرنا اهواز باعث شد که بسیاری از کاربران با واکنش نشان بدهند و از باشگاه تراکتور بخواهند که از تیم استقلال خوزستان شکایت بکنند.

با اینکه استقلال خوزستان در این مسابقه در دقیقه ۹۳ بازی یک گل از تراکتورسازی دریافت کرد و شکست خورد نشان داد که حضور جادوگر و دعانویس در ورزشگاه طلسم این تیم را برای برد نمی‌شکند.

تیم استقلال خوزستان در حال حاضر با یک امتیاز در قرن جدول لیگ برتر کشورمان قرار دارد جایی که همشهری خود یعنی فولاد خوزستان بدون امتیاز در آخر جدول ایستاده است حضور جادوگران و دعانویسی در لیگ برتر کشورمان یکی از بحث‌هایی بوده که از سال‌های گذشته تاکنون همچنان بر سر زبان‌ها است.

این بازی موقعیت های پرتعدادی داشت و دو تیم چندین مرتبه تا آستانه گلزنی پیش رفتند که درخشش دروازبانان و بی دقتی مهاجمان مانع این اتفاق شد. تراکتور که برنامه ویژه ای برای ارسال روی دروازه خوزستانی ها داشت چندین مرتبه از این طریق خلق موقعیت کرد گروسیان به خوبی موقعیت های این تیم را مهار کرد اما در نهایت گوستاوو با یک ضربه سر چکشی و حرفه ای قفل دروازه استقلال را باز کرد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *