پشت پرده فایل صوتی جواد ظریف که لو رفته چیست؟

پشت پرده فایل صوتی جواد ظریف که لو رفته چیست؟

پشت پرده فایل صوتی جواد ظریف

فایل صوتی از جواد ظریف در برخی کانال های تلگرامی منتشر شده که آن را افشاگری جواد ظریف عنوان میکنند.

جواد ظریف در این فایل صوتی اعتقادات شخصی اش درباره دوازدهمین دوره انتخاب مجلس را بیان میکند و میگوید درباره حمید رسانی انتقاد میکند که اگر همه مردم تهران در انتخابات شرکت میکردند حمید رسایی یا قالیباف و نبویان به مجلس راه پیدا نمیکردند و برای تهران افتخار نیست که حمید رسایی نماینده آنهاست.

ظریفدر این فایل صوتی میگوید اگر ۱۰ میلیون نفر در تهران تنها به یک نفر رای میدادند نمیتوان گفت که انها را حساب نمیکردند بلکه ۱۰ میلیون رای بود ولی در این 10 میلیون رای کمتر کسی به نبویان و قالیباف رای میداد ود این افرادی که مجلس هستند یک نفرشان هم آرای مورد نیاز به مجلس را به دست نمی آوردند و آنوقت پز نمیدادند که ما نماینده تهران هستیم. رسایی ۹۸ رد صلاحیت شد، […]. اینکه برای تهران افتخار نیست که رسایی نماینده آن باشد.

لازم به ذکر است که جواد ظریف در حال حاضر به همراه همسرش در تعطیلات کیش به سر میبرند که ویدیوی انها در فضای مجازی منتشر شد ایشان در حال حاضر در امور کشور مسئولین پر رنگی ندارد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *