پویا بختیاری کیست؟ بیوگرافی و ماجرای کشته شدن پویا بختیاری

پویا بختیاری کیست؟ بیوگرافی و ماجرای کشته شدن از زبان پدرش را در این صفحه از مجمله شبونه مشاهده نمایید.

پویا بختیاری کیست؟ بیوگرافی و ماجرای کشته شدن پویا بختیاری

پویا بختیاری کیست؟

او یکی از قربانیان حوادث 25 ابان 1398 در کرج بوده که به دلیل اعتراضات خیابانی که توسط برخی از افراد به اغتشاش تبدیل شد جان خود را از دست داد.

در شب 24 ابان 1398 با اعلام افزایش قیمت بنزین برخی از افراد برای اعتراض به خیابان ها آمدند اما متاسفانه توسط برخی افراد که به اغتشاش تبدیل شد. با توجه به اینکه هنوز اعتراضات مدنی در کشورمان شکل و فرم صحیحی به خود نگرفته است و با هر اعتراضی برخی از افراد سودجو اقدام به سواستفاده کرده و با اتش زدن و شعارهای سیاسی سعی میکنند نتیجه را به سود خود به پایان برسانند در نهایت به قربانی شدن برخی از مردم و همچنین نیروهای انتظامی و امنیتی منجر خواهد شد که در آبان ماه  پویا بختیاری یکی از این قربانیان بوده که در خیابان توسط تیر افراد ناشناس کشته شده است.

بیوگرافی پویا بختیاری

پویا بختیاری متولد 19 شهریور 1371 در شهر کرج بوده که بعد برای اعتراض به گرانی بنزین به همراه مادر خود به خیابان آمده بود اما متاسفانه به دلیل سواستفاده کردن برخی از افراد سوجو اعتراضات به سمت خشونت آمیز سوق پیدا کرده و در نهایت توسط گلوله افراد ناشناس کشته میشود.

او فارغ‌التحصیل رشتهٔ مهندسی برق بود و یک کارگاه کوچک متعلق به خانواده را مدیریت می‌کرد. وی قصد مهاجرت به کانادا را داشت و به شعر و تاریخ ایران علاقه‌مند بود.

پویا بختیاری کیست؟ بیوگرافی و ماجرای کشته شدن پویا بختیاری

ماجرای کشته شدن

منوچهر بختیاری، پدر پویا بختیاری، که پنج سال در جنگ ایران و عراق حضور داشته‌است، اعلام نمود که پسر ۲۷ ساله‌اش در روز ۲۵ آبان ۱۳۹۸، در فاز ۴ مهرشهر کرج به ضرب گلوله افراد ناشناس کشته شد. / منبع ویکی پدیا

چه کسانی تیراندازی میکردند؟

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه لحظات اول اعتراضات مردمی بود، تصریح کرد: باید شرایطی فراهم شود تا اعتراضات مردمی از مجرای طبیعی و سالم به گوش همه برسد تا یک مشت شرور به تحریک دشمنان به اموال مردم آسیب نرسانده و جنایت نکنند.

پزشک قانونی حتما گزارش می دهد. به شکم بسیاری از مردم از فاصله یک متری یا نیم متری شلیک شده است و کشته شدند یعنی آنها با کلت‌های خفیف مردم را کشتند که کار افراد سازمان یافته ضد انقلاب بوده است. / منبع خبرانلاین

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

  1. خدا رحمتش کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *