پیامک کشف حجاب برای بار اول و دوم و سوم و چهارم چه میشود؟

پیامک کشف حجاب برای بار اول و دوم و سوم و چهارم چه میشود؟

پیامک کشف حجاب برای مالکان خودرویی ارسال میشود که که راننده و یا سایر سرنشینان اقدام به کشف حجاب کرده اند و دوربین های نظارتی تصویر انها را ضبط نموده است.

رئیس شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری ۲ ورامین یک زن را به دلیل بی‌حجابی به پرداخت ۳۱میلیون ریال بدل از ۲ماه حبس و یک ماه شستن میت در غسالخانه شهرستان تهران محکوم کرد.

پیامک کشف حجاب برای بار اول و دوم و سوم و چهارم چه میشود؟

پیامک کشف حجاب برای بار اول

بر اساس قانون در صورتی که کشف حجاب در خودرو برای اولین بار مشاهده شود، پیامکی از سوی پلیس به مالک خودرو  ارسال خواهد شد و از او خواسته میشود که به وضعیت حجاب خود و یا سرنشینان توجه داشته باشد.

پیامک کشف حجاب برای بار دوم

اگر کشف حجاب مجدد صورت بگیرد و دوربین های نظارتی آن را ثبت کند دوباره از طریق پیامک به مالک خودرو اطلاع داده میشود که خودروی وی به مدت ۱۵ روز به شکل سیستمی توقیف میشود یعنی تحت نظر است و در صورتی که به مدت ۱۵ روز کشف حجاب دیده نشود خودرو از تحت نظر خارج میشود.

کشف حجاب برای بار سوم

اگر برای بار سوم پیاک کشف حجاب دریافت کنید خودروی شما توقیف خواهد گردید و از تردد با ماشین خود خودداری کرده و باید منتظر تماس ماموران پلیس بمانید.

ماموران در اولین فرصت با مالک تماس و با مشورت فرد یا خودرو در محل پارکینگ خودش توقیف و قفل چرخ هوشمند زده می‌شود و یا به یک پارکینگ منتقل می‌شود و قبض آن تحویل پلیس خواهد شد که بدیهی است بعد از یک هفته پس از طی مراحل قانونی خودرو ترخیص می‌گردد.

نحوه اعتراض به پیامک کشف حجاب

گاهی ممکن است پیامک جریمه بی حجابی در ماشین در سال ۱۴۰۲، به اشتباه برای مالک یک خودرو ارسال شود. در این صورت این سوال مطرح می شود که نحوه اعتراض به پیامک کشف حجاب 1402 به چه صورت می باشد؟ آیا این اعتراض مانند اعتراض به جریمه راهنمایی و رانندگی در سایر موارد بوده یا متفاوت می باشد؟

در پاسخ به این سوال که نحوه اعتراض به پیامک کشف حجاب ۱۴۰۲ به چه صورت می باشد؟ باید گفت که بر اساس اعلام رئیس پلیس پایتخت، مالکین خودرو که به پیامک کشف حجاب اعتراض 1402 داشته، لازم است تا با مراجعه به کلانتری مربوطه یا پلیس امنیت اخلاقی محل سکونت خود، فرم اعتراض به پیامک کشف حجاب را دریافت نموده و آن را پر نمایند؛ بنابراین در حال حاضر، اعتراض به پیامک کشف حجاب به روش اینترنتی و از طریق سایت پلیس راهور ۱۲۰ www.rahvar120.ir امکان پذیر نمی باشد.

حکم صادر شده برای کشف حجاب در خودرو

سید صادق حسینی، فعال رسانه ای نوشته است، رئیس شعبه ۱۰۴ دادگاه کیفری ۲ ورامین خانمی که در اقراراتش گفته: شاید موقع رانندگی روسری‌اش افتاده را به جرم بی‌حجابی به پرداخت ۳۱میلیون ریال بدل از ۲ماه حبس و یک ماه شستن میت در غسالخانه شهرستان تهران محکوم کرد.

حکم شستن میت (مرده) مجازات پیامک کشف حجاب در خودرو +عکس

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *