ماجرای آشنایی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو + عکس

نحوه آشنایی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو + عکس

ماجرای آشنایی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو

ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو که این روزها مورد توجه هواداران فوتبال قرار گرفته است درباره نحوه آشنایی شان حرف و حدیث زیاد است کاربری به نام مسیب درباره نحوه اشنایی انها میگوید که ژوزه مورایس از طریق یک کانال تلگرامی با هم آشنا شده اند به این صورت که شیدا مقصودلو یک لطیفه درباره پیراهن چهارخانه شبیه رومیزی برای ژوزه مورایس ارسال کرده و ژوه مورایس به آن واکنش نشان داده است و کم کم توانسته او را جذب خود کند و با هم رابطه پیدا کنند.

کاربری به نام نگار صادقی درباره نحوه آشنایی آنها میگوید شیدا مقصودلو مدتی در پرتغال زندگی میکرده و با این مربی فوتبال آشنا شده و به او پیشنهاد داده که به ایران بیاید و ازدواج کنند.

شیدا مقصودلو بازیگر سینما که با فیلم قهرمان شناخته میشود از طریق ازدواجش با ژوزه مورایس توانسته او را به به صورت کامل در تسلط خود دربیاورد به حدی که ژوزه مورایس حاضر شده دین خود را عوض کند و نامش را نیز به محمد تغییر دهد.

ژوزه مورایس پرتغالی که از سال گذشته هدایت سپاهان را بر عهده گرفته، از آیین مسیحیت به دین اسلام و مذهب شیعه گرویده است. این خبر در نشست مطبوعاتی سپاهان و پس از پیروزی مقابل استقلال ملاثانی اعلام شد. او که گفته می‌شود به زودی با یک زن مسلمان ایرانی پیوند ازدواج خواهد بست، یکی از ده‌ها ستاره و چهره نامدار فوتبال است که دین اسلام را برای ادامه زندگی برگزیده است. از آنجایی که در تاریخ ورزش ایران خارجی های زیادی حضور داشتند، او اولین و آخرین نفری نیست که با حضور در ایران آیینش را تغییر می دهد و به دین اسلام روی می‌آورد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *