کارت های دیلی کمبو همستر کمبت امروز چهارشنبه 16 خرداد 1403

کارت های کمبو همستر کمبت امروز چهارشنبه 16 خرداد 1403

کارت های امروز همستر چهارشنبه 16 خرداد , 5 میلیون سکه همستر جایزه بگیرید پاداش بگیرید را قرار دادیم . با این ترفند در بازی همستر کمبات می تونید هر روز 5 میلیون سکه همستر رو به رایگان دریافت کنید . با دریافت این کارت ها در ربات و ایردراپ همستر 5.000.000 سکه همسر دریافت میکنید .

 

این سه کارت رو پیدا کنید و یک لول ارتقا بدید. تبریک؛ شما ۵،۰۰۰،۰۰۰ سکه جایزه گرفتید!

در کامبوی روزانه، همیشه نسبت هزینه به درآمد رو در نظر بگیرید.

کارت ا‌ول : توی بخش Markets

کارت دوم: توی بخش PR&Team

کارت سوم : توی بخش Legal

https://t.me/Hamster_kombat_bot/start?startapp=kentId287271213

ارز همستر که به عنوان رقیب نات کوین شناخته‌ می‌شود، در حال حاضر به صورت مستقیم قابل معامله نیست. بازی همستر کمبات به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های درون بازی را کسب کنند اما این توکن‌ها فعلا فقط برای ارتقای درون بازی یا سرمایه‌گذاری در بازی استفاده می‌شوند و امکان فروش آن‌ها وجود ندارد.

مهم: آینده‌ی بازی همستر کامبات واقعاً مشخص نیست و هیچ تضمینی برای تبدیل آن به پول واقعی وجود ندارد؛ بنابراین این معرفی را به‌منظور تأیید زومیت برای درآمدزایی قلمداد نکنید. ما فقط بازی همستر را معرفی و وعده‌های آن را بازگو می‌کنیم.

همستر کامبت یک پلتفرم بر اساس فناوری بلاک‌چین است که در دنیای بازی‌های دیجیتال و به‌خصوص بازی‌های مبتنی بر NFT یا همان توکن‌های غیرقابل تعویض فعالیت می‌کند. در این پلتفرم، بازیکنان می‌توانند همستر‌های دیجیتال خود را پرورش داده و با استفاده از آن‌ها در مسابقات و مبارزات شرکت کنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *