نحوه باز کردن قفل کارت Compliance officer و در همستر کجاست

نحوه باز کردن قفل کارت Compliance officer و در همستر کجاست

نحوه باز کردن قفل کارت Compliance officer و در همستر کامبت کجاست و در کدام قسمت است جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کارت Compliance officer کجاست

کارت compliance officer در قسمت PR Team قرار دارد و معمولا برای همه کاربران این بازی چه قدیمی و چه کسانی که جدید به این بازی پیوسته اند باز است.

نحوه باز کردن قفل کارت Compliance officer

اگر این کارت برای شما قفل بود یا فعال نیست باید سکه های بیشتری را به دست اورد. تا بتوانید آن را انتخاب کنید.

همچنین ببینید

نحوه باز کردن کارت Blocking suspicious accounts و کجاست

لازم به ذکر است همستر کامبت جدیدترین بازی مبتنی بر تلگرام است که بر مبنای کلیک پایه گذاری شده است.به گزارش تسنیم، اما حقایق بیشتر از کلیک کردن یا ضربه زدن روی صفحه نمایش برای جمع آوری سکه در مورد این بازی وجود دارد. به عنوان مدیر عامل یک صرافی خیالی وظیفه شما این است که استارت‌آپ جدید خود را به صدر صنعت ارتقا دهید، و این کار را با سرمایه‌گذاری در مواردی مانند بازاریابی، مجوزها، استعدادها، محصولات جدید و فراتر از آن انجام خواهید داد.

پشتیبان مالی ارز دیجیتال به حمایت از فعالیت ها و مبادلات مرتبط با ارزهای دیجیتال کمک می کنند. صرافی های ارز دیجیتال به عنوان واسطه های مالی عمل کرده و تراکنش های امن و سریع را تسهیل می کنند.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *