کرونا در قم مرگ دو نفر | چند مبتلا به ویروس کرونا در قم قرنطینه هستند؟

کرونا در قم مرگ دو نفر | چند مبتلا به ویروس کرونا در قم قرنطینه هستند؟

کرونا در قم مرگ دو نفر | چند مبتلا به ویروس کرونا در قم قرنطینه هستند؟ به همراه جزییات کامل را در ادامه این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کرونا در قم مرگ دو نفر

وزیر بهداشت با تایید مرگ دو نفر در قم به دلیل ابتلا به ویروس کرونا واکنش های زیادی را در بین مردم به وجود آورد و بسیاری از رسانه‌های کشورمان با انتقادات فراوان از  او معتقد بودند که باید خیلی زودتر شفاف سازی انجام می شد تا مردم نکات مراقبتی را جدی می‌گرفتند چرا که مرگ ۲ نفر به احتمال زیاد باعث شده افراد زیادی که در تماس با آنها بوده به این ویروس مبتلا شده باشند.

کرونا در قم مرگ دو نفر | چند مبتلا به ویروس کرونا در قم قرنطینه هستند؟

چند مبتلا به ویروس کرونا در قم قرنطینه هستند؟

به گفته برخی از رسانه‌های کشورمان در حال حاضر ۲۵ نفر مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان قم تحت قرنطینه قرار گرفته اند بیمارستان کامکار به عنوان مرکز نگهداری بیماران ویروسی کرونا در نظر گرفته شده و از آنها مراقبت به عمل می آید

نکته جالب اینجاست که کره و ژاپن که بیش از هفتاد ، هشتاد بیمار مبتلا به ویروس کرونا دارد اما هنوز یک نفر از آنها فوت نکرده است اما در کشورمان مسئولین مربوطه اعلام می‌کردند که هیچگونه بیمار مبتلا به کرونا وجود ندارد در حالی که امروز گزارش می شود دو نفر به دلیل این ویروس جان باختند حالا ایران بعد از چین که بیشترین آمار کشته شده و قربانی این ویروس را دارد.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت به همگان به خصوص اهالی قم توصیه کرده است که توصیه‌های بهداشتی فردی و عمومی را رعایت به کار ببندند و در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا به آن توجه کنند.

کرونا در قم مرگ دو نفر | چند مبتلا به ویروس کرونا در قم قرنطینه هستند؟

آقای جهانپور هفته گذشته با تکذیب مطالبی در رسانه‌های اجتماعی در مورد بروز بیماری کرونا در ایران و پرده‌پوشی مقامات در این باره، تاکید کرد که وزارت بهداشت با شفافیت عمل خواهد کرد و در صورت مشاهده این بیماری، مردم در جریان قرار خواهند گرفت.

علی‌رضا وهاب‌زاده، روزنامه‌نگار و مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر چهارشنبه ۳۰ بهمن با اعلام این خبر در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا گفت: «هر دو نفر که ابتلای آنها به کرونا امروز مشخص شد در قم بودند و هر دو کهولت سن داشتند.»

آقای وهاب‌زاده با اعلام این خبر گفته است که نزدیکان دو فرد فوت شده، قرنطینه شده‌اند. وی ساعاتی پیش از اعلام فوت دو شهروند مبتلا به کرونا گفته بودند که آنها «قرنطینه» شده‌اند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *