عکس گلاب آدینه جنجال شد سر پیری و معرکه گیری

عکس خانم گلاب آدینه بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما و تلویزیون منتشر شده که البته گلاب آدینه سهوی بوده است و او در اینستاگرامش نوشت در این مراسم همه خانم بودند و نمیدانم چه کسی شیطنت کرده و این عکس ها را پخس کرده است و قطعا پیگیری قانونی خواهم کرد.

عکس گلاب آدینه جنجال شد

کشف حجاب گلاب آدینه جنجال شد سر پیری و معرکه گیری عکس بدون حجاب

البته رسانه های رسمی کشورمان نیز از انتشار این خبر خودداری کرده اند.

خانم آدینه در سالن شهرزاد که برای نمایش پرده خوانی حضور پیدا کرد در پایان نمایش بدون حجاب بود که مورد توجه قرار گرفت گلااب آدینه همسر سابق مهدی هاشمی میباشد او سال‌های زیادی است در بازیگری فعالیت دارد و علاوه بر بازیگری در زمینه  کارگردانی نیز یکی از چهره های سرشناس کشورمان محسوب می شود.

همچنین ببینید:

گلاب آدینه از بازیگران کم حاشیه سینما و تلویزیون تئاتر ایران بوده که خیلی کم دیده ایم اظهارنظر جنجالی کند و مورد توجه قرار بگیرد.

طلاق گلاب آدینه از مهدی هاشمی

کشف حجاب گلاب آدینه جنجال شد سر پیری و معرکه گیری عکس بدون حجاب

خانم آدینه بعد از سالها زندگی با مهدی هاشمی و یک فرزند دختر به نام نورا در نهایت مهدی هاشمی از او جدا شد و جنجال زیادی به پا کرد.

احضار به دادگاه بازیگران کشف حجاب

در چند روز اخیر برخی از بازیگران سینما و تلویزیون اقدام به کشف حجاب کرده اند و برخی دیگر به خارج از کشور مهاجرت کردند

کشف حجاب گلاب آدینه جنجال شد سر پیری و معرکه گیری عکس بدون حجاب

برزو ارجمند و احسان کرمی دو چهره سرشناس تلویزیون با پرچم شیر و خورشید شاهنشاهی در اعتراضات لندن حضور پیدا کرده بودند باید ببینیم که آیا کشف حجاب خانم گلاب آدینه غیر عمد بوده یا خیر تا به حال چهره هایی که اقدام به کشف حجاب کرده اند به دادسرا احضار شده بودند که معروفترین آنها کتایون ریاحی و هنگامه قاضیان و شقایق دهقان بودند.

2 نظر

  1. اون تیتر مسخره ای که زدید نشون میده چقدر مردمی و فهمیده و روشنفکر هستید ! یعنی اگر در این بلوای اعتراض علیه حجاب اجباری یک خانم سالخورده چه معروف چه غیر معروف عکس بی حجابش رو به حمایت از جوانان آگاه و معترض بگذاره باید با طعنه ؛ سرپیری معرکه گیری سرکوبش کرد ؟! اولا زنهای مسنّ اصلا حجا ب براشون واجب نیست دوما حجاب داشتن حتی یک روسری کوچک هم بسیار دشوار است و خیلی تاثیر گذار روی تیپ و قیافه خانمها ،پس زنان سالخورده باید خیلی مشتاق تر و محقّ تر باشند برای رهایی از این پوشش دست و پاگیر و اجباری

  2. افسانه بایگان بهمراه گلاب آدینه هردو برای کی دقیقا کشف حجاب کردن ‼️🤪🤪🤓🤓🤓🤓🤓😜👍🔥🔥🔥🔥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *