فیلم کامل کشف 90 خاور زباله در خانه ای در بجنورد

فیلم کامل کشف 90 خاور زباله در خانه ای در بجنورد

ماجرای کشف زباله در بجنورد

در محله‌ای از شهر بجنورد وقتی که همسایه‌ها چند ماهی با بوی بد تعفن در یک خانه وبرو می‌شوند تصمیم می‌گیرند که ماجرا را به پلیس اطلاع بدهند و از مالک این خانه شکایت کنند.

وقتی که شهرداری دستور بازدید از این خانه را از مراجع قضایی می‌گیرد بعد از وارد شدن به خانه با صحنه بسیار عجیب و غریبی مواجه می‌شوند میلیون‌ها زباله در این خانه مشاهده می‌کنند که منشا بوی بد محله بوده است.

فیلم کامل کشف 90 خاور زباله در خانه ای در بجنورد

مالک این خانه گفته می‌شود به بیماری روانی مبتلاست و علاقه زیادی به زباله داشته است در نهایت شهرداری اقدام به تخلیه زباله‌ها در این خانه می‌کنند که ۹۰ خاور زباله از این خانه خارج می‌شود .

گفته می‌شود که مشکلات جمع آوری زباله‌ها یکی از معضل‌های شهر بجنورد بوده که بعد از تعطیلی کارخانه کمپوست به وجود آمده است.

از روابط عمومی شهرداری بجنورد، حسین یعقوبی روز دوشنبه در این خصوص اظهار کرد: روزهای گذشته خبری مبنی بر جمع آوری زباله در یک منزل مسکونی و بوی بد از منزلی واقع در کوچه اوقاف بجنورد اعلام شد که با پیگیری های مستمر معاونت خدمات شهری و دستور دادستان، محل مورد نظر پاکسازی شد.

وی افزود: پس از ساعت ها تلاش در نهایت ۸۰ خودرو خاور زباله از محل به ایستگاه میانی زباله بجنورد منتقل شد.

حجم زباله ها به قدری زیاد است که ۸۰ سرویس خاور تاکنون زباله‌ها را جابجا کرده اما هنوز تمام نشده و پیش بینی می کنیم ۱۰ سرویس خاور دیگر مورد نیاز است تا بتوانیم تخلیه آن ها را به اتمام برسانیم که به دلیل کوچک بودن محل ورود و خروج با دشواری های خاص خودش همراه است. وی با بیان اینکه شاهد چیزهای عجیبی در این اتفاق بودیم، گفت: این فرد از اعضای یکی از خانواده های صاحب نام بجنورد است که اتفاقا تعدادی از آن ها در خارج از کشور سکونت دارند و درحال حاضر سرپرستی ندارد به همین دلیل به گرمخانه شهرداری بجنورد منتقل شده و پس از بررسی وضعیت وی در ستاد ساماندهی متکدیان، تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *