کلیپ روز پدر و روز مرد جدید و زیبا و شاد

کلیپ های روز مرد و روز پدر جدید و زیبا را به مناسبت روز پدر در این صفحه آماده نموده ایم که میتوانید از انها برای پدر و پدربزرگ خود ارسال کنید و باعث خوشحالی انها شوید.

کلیپ های روز مرد و روز پدر

با فرارسیدن سالروز ولادت امام علی علیه السلام در ایران روز پدر نامگذاری شده و همین مناسبت سبب میشود که بسیاری از مردم ایران با ارسال پیام های تبریک و همچنین خرید کادو به دیدار انها میروند و قدردان زحمات انها میشوند

اقدام بسیار پسندیده ای که در بین فرهنگ مردم ایران رایج شده و سبب شده تا کسانی که به خاطر مسائل مختلف کاری نمیتوانستند به پدر یا پدر بزرگ خود سر بزنند به این مناسبت آنها را ملاقات کرده و با خرید کادو دل انها را شاد کنند که بدون شک همین اتفاق می افتد و آنها بسیار خوشحال میشوند.

کلیپ های روز مرد و روز پدر جدید و زیبا و شاد

اما برخی افراد ممکن است که پدر یا پدربزرگشان در شهری دیگر باشد و امکان دسترسی به انها میسر نباشد که برای این کار هم میتوانید حداقل با آنها تماس حاصل کنید و از انها تقدیر و تشکر به عمل اورید همچنین با ارسال کلیپ های زیبا در شبکه های اجتماعیشان این عزیزان را خوشحال کنید.

مجله شبونه برای شما تعدادی کلیپ زیبا را اماده کرده که برای پدر  و پدربزرگ خود ارسال کنید.

دانلود این ویدئو (پدر جونمه پدرم عمرمه پدر دینمو و ایمونمه)

کلیپ دوم

دانلود این کلیپ

ای نام زیبایت همیشه اعتبارم، خدمت به تو در همه حال هست افتخارم . پدرجان باش و با بودنت باعث بودن من باش.

….

من به تو دل دادم و به چشمان تو خندیدم . به تو پیوستم و تا ابد و تا همیشه دوستت دارم . روز مرد را با یك دنیا عشق به تو تبریك می گویم . امیدوارم شمع وجودت روشن و زندگی ات همیشه سبز باشد.

…..

پدرم : منی که پدر شده ام می دانم چه رنجهایی برای من کشیدی. من می دانم که با چه سختی هایی نیازهای من را بر طرف کردی ، پدرم قسم به تمام روزهای سرد و گرم که برایم زحمت کشیدی دوستت دارم و خیالت برایم تکیه گاه است … روزت مبارک .

…..

همسفر زندگیم وجود نازنین تو بهانه زیستن است. تو زیباترین حضور عاشقانه در زندگی من هستی. عاشقانه و بی نهایت دوستت دارم، بیش از آنچه تصور كنی. روزت مبارک.

….

خدای اطلسی ها با تو باشد/پناه بی كسی ها با توباشد/تمام لحظه های خوب یك عمر/به جزء دلواپسی ها با تو باشد…..پدر عزیزم روزت مبارك.

….

ای تمام زندگی و هستی ام،

عشق را با تو تجربه کردم

بدان مروارید زیبای عشقت همیشه در صدف سرخ قلبم جای دارد.

بهترینم،

به پای همه خوبیهایت برایت خوب بودن، خوب ماندن و خوب دیدن را آرزو می کنم.

روز مرد را به تو عزیزترینم تبریک می گویم.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *