کلیپ کامل دانشگاه رفتن اصغر سرنا امینی را ببینید

کلیپ کامل دانشگاه رفتن اصغر سرنا امینی را ببینید

سرنا امینی طنزپرداز با یاخت ویدیوی جدید از خود کلیپ دانشگاه رفتن اصغر را سوژه قرار داد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

کلیپ کامل دانشگاه رفتن اصغر سرنا امینی را ببینید

او با شیوه خاص خود که در زمینه طنز دارد به موضوع دانشگاه رفتن برخی از افراد پرداخت ویدیویی که واکنش هایی را در پی داشته است.

کلیپ دانشگاه رفتن اصغر

طریقه دانشگاه رفتن برخی از دانشجویان سوژه کاربران بوده است و حالا سرنا امینی آن را به طنز مورد دلخواه خود سوژه کرده است.

دانلود

سرنا امینی بلاگر محبوب و پر طرفداری است که توانسته بدون حاشیه کارش را پیش ببرد و به مسائل سیاسی کاری نداشته باشد.

او که متاهل است و دارای فرزند میباشد با همه مشغله های زندگی اش همچنان به فعالیت خود در ساخت کلیپ خای طنز میپردازد که بسیار موفق عمل کرده است.

آیا کلیپ دانشگاه رفتن اصغر سیاسی است

معمولا کلیپهای سرنا امینی جنبه فان و کمدی دارد و تقریبا هیچکدام از آنها جنبه و یا اشاره سیاسی ندارد که شاید یکی از دلایل موفقیت سرنا امینی همین امر بوده است که به مسائل سیاسی کاری نداشته است.

سرنا امینی فعالیت خود در فضای مجازی را مدت زیادی نیست که آغاز کرده است او در ابتدا با انتشار ویدیوهای طنز و دابسمش در صفحه شخصی خود مورد استقبال قرار گرفت او کلیپ های زیادی دارد و در کلیپ های خود به بررسی مسائل و مشکلات جامعه اما به سبک طنز می می‌پردازد.

سرنا امینی با انتشار ویدیوهای طنز و جذاب در اینستاگرام به شهرت رسیده است و صفحه شخصی او بالای دو میلیون نفر دنبال کننده دارد او از طریق انتشار این کلیپ‌ها و همچنین تبلیغاتی که انجام می دهند درآمد کسب می کند

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *