کندی ایگوبانانیکه مهاجم نیجریه ای استقلال +کارنامه و بیوگرافی

کندی ایگوبانانیکه مهاجم نیجریه ای استقلال | سوابق و بیوگرافی کندی ایگبوانانیکه و همسرش و پیج اینستاگرامش را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

کندی ایگوبانانیکه مهاجم نیجریه ای استقلال و همسرش | کارنامه و بیوگرافی کندی ایگبوانانیکه

بیوگرافی کندی ایگوبانانیکه Kennedy Igboananike

کندی ایگوبانانیکه (متولد 26 فوریه 1989) میباشد او فوتبالیست حرفه ای اهل کشور نیجریه است که به عنوان مهاجم تجارب بازی در تیم های بزرگی را کسب کرده است و از بهترین مهاجمان لیگ نیجریه محسوب میشود.

شروع فوتبال

او در سال 2007 فوتبال خود را به صورت حرفه ای در لیگ سوئد اغاز کرد و به تیم Djurgårdens IF پیوست و موفق شد عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد.

کندی ایگوبانانیکه مهاجم نیجریه ای استقلال | کارنامه و بیوگرافی کندی ایگبوانانیکه

در مدت زمانی که این تیم بازی میکرد موفق شد توجه بسیاری از مربیان فوتبال لیگ سوئد را به خود جلب کند تا اینکه یک سال بعد تیم Vasalund او را به خدمت گرفت و سراغاز درخشش او در لیگ سوئد بود.

سوابق و کارنامه فوتبالی کندی ایگوبانانیکه

او در 51 بازی که در طول یک فصل برای این تیم انجام شد موفق شد آماره خیره کننده را به از خود نشان بدهد 31 گل را به ثمر برساند امار بسیار عالی که حتی مود توجه بسیاری از تیم های اروپایی شد.

کندی ایگبوانانیکه مهاجم نیجریه ای استقلال | کارنامه و بیوگرافی کندی ایگبوانانیکه

یکسال بعد تیم قبلی اش یعنی Djurgården مجددا با او قراردادی ساله بست اما کندی ایگوبانانیکه در این تیم نتوانست باید و شاید مثل قبل بدرخشد و به همین دلیل او در 60 بازی تنها 15 گل زد تا انتظارات کادر فنی تیمش را براورده نکند و در نهایت از این تیم جدا شود.

او در سال 2013 به تیم AIK امد و همچنان دوران افت خود را پشت سر میگذاشت و باعث نارضایتی بسیاری از هواداران این تیم شده بود

بعد از جدایی از تیم AIK مجداا موج انتقادات از کندی ایگوبانانیکه شدت گرفت و او در تیم های نه چندان مطرحی باز کرد.

کندی ایگوبانانیکه مهاجم نیجریه ای استقلال | کارنامه و بیوگرافی کندی ایگبوانانیکه

حضور در تیم استقلال

در سال 2019 مسئلان باشگاه استقلال تهران که در صدد تقویت خط حمله بودند با کندی ایگوبانانیکه مذاکراتی را انجام دادند تا در نهایت به استقلال بیاید.

باید بپذیریم که این مهاجم نیجریه ای در سالهای اخیر افت فراوانی داشته است و فقط سالهای اوجش در سال 2008 بوده است

فیلم گلهای کندی ایگبوانانیکه

فیلم گلهای این بازیکن را میتوانید در یوتیوب ببینید: ورود به صفحه فیملها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *