بازیگر نقش کوروش در هفت سر اژدها کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش کوروش در هفت سر اژدها کیست +بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش کوروش در سریال هفت سر اژدها کیست

وحید جباری بازیگر نقش کوروش در سریال هفت سر اژدها بوده و این سریال اولین تجربه حرفه ای او در تلویزیون میباشد او از بازیگران مطرح تئاتر است و سالها در تئاتر فعالیت داشته است.

نمایش “پوزه چرمی” و “آیا می شناسید راه شیری را؟” از مهمترین کارهای وحید جباری در تئاتر میباشند که در سال 1400 اجرا شدند.

بیوگرافی

وحید جباری متولد دهه هفتاد بوده و از بازیگران تئاتر و سینما و تلویزیون میباشد او در نمایش پوزه چرمی و سریال هفت سر اژدها بازی کرده است.

بازیگر نقش کوروش در هفت سر اژدها کیست +بیوگرافی و عکس

وحید جباری بازیگر و نویسنده‌ی تئاتر که پیش از در نمایش‌های متعددی به ایفای نقش پرداخته است در رابطه با پذیرش نقش مرد در نمایش پوزه چرمی به خبرنگار شماره یک گفت ” من اصولا اعتقاد دارم ، ابتدا به ساکن متن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به عقیده‌ی من نود درصد ایده‌هایی که کارگردان، بازیگران و طراحان در یک اجرا پیاده سازی می‌کنند از دل متن نمایش بیرون می‌آید. به زعم بنده نقش من در نمایش پوزه چرمی زوایای پنهانی دارد که سعی کرده‌ام در این نقش فرو بروم و لایه‌های پنهان آن را برای مخاطب عیان کنم.”

بازی در سریال هفت سر اژدها

سریال هفت سر اژدها به مفاسد اقتصادی، مسائل سیاسی و بحث‌های روز جامعه ورود کرده است که به‌ نوعی به چالش‌های موجود در پرونده‌های کلان کلاهبرداری و دیگر موارد می‌پردازد…  کارگردانی ابوالقاسم طالبی و حضور مجموعه‌ای از بازیگران مشهور و درجه یک کشور در این سریال نگاه‌ها را به سوی خود معطوف کرده است. مخاطبان انتظار دارند که بعد از سال‌ها یک سریال درجه یک را تعطیلات نوروز و ایام ماه مبارک رمضان ببنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *