کوشا شیردالی کیست پشت پرده قتل کودک اهوازی توسط مادرش +عکس

کوشا شیردالی کیست پشت پرده قتل کودک اهوازی توسط مادرش +عکس

کوشا شیردالی کیست

کوشا شیردالی پسر ۴ سال اهوازی توسط مادرش به قتل رسید تا بتواند با مرد پولدار ازدواج کند مرد پولدار به مادر کوشا شیردالی گفته بود که اگر بخواهی با من ازدواج کنی نباید فرزندت را بیاوری و به همین دلیل مادر کوشا شیردالی نقشه قتل فرزندش را کشید.

پشت پرده قتل کودک اهوازی

ماجرا از این قرار بوده که زنی به کلانتری در اهواز مراجعه کرده و مدعی است که فرزندش گم شده است او به پلیس می‌گوید هنگامی که کوشا را به نزد پدربزرگش بردم مقابل خانه او را از خودرو پیاده کردم که به نزد پدربزرگش برود اما فرزندم به خانه پدربزرگش نرفته و ناپدید شده است.

کوشا شیردالی کیست پشت پرده قتل کودک اهوازی توسط مادرش +عکس

بعد از این اظهارات زن جوان پلیس تحقیقات خود را برای پیدا کردن پسر بچه ۴ ساله شروع کرد و با بررسی دوربین‌های مداربسته متوجه شد که کوشا در آن لحظه از خودرو پیاده نشده است پس پلیس به صحبت‌های ضد و نقیض مادرش شک کرده و او را بازداشت کردند.

همچنین ببینید:

پشت پرده مرگ حورا سادات قتل یوتیوبر افغانستان +عکس

ماجرای قتل زن توسط همسرش کنار خیابان در ماهدشت کرج

قاتل حورا سادات کیست و چرا کشته شد و به قتل رسید

اعترافات وحشتناک مادر کوشا شیردالی

بعد از اینکه این زن نتوانست به سوالات دقیق پلیس پاسخ بدهد مجبور شد که به اقدام هولناک خود اعتراف کند این زن در اعترافاتش گفت بعد از اینکه از همسرم جدا شدم حضانت فرزندم را بر عهده گرفتم و مدتی به شدت از نظر مالی تحت فشار بودم تا اینکه با یک مرد پولدار آشنا شدم که به من پیشنهاد ازدواج داد اما شرط گذاشته بود که نمی‌توانم پسرم را با خودم ببرم به همین دلیل تصمیم گرفتم کوشا را از زندگیم حذف کنم و او را به قتل رساندم و جسدش را در خیابانی در کوی جانبازان رها کردم.

کوشا شیردالی کیست پشت پرده قتل کودک اهوازی توسط مادرش +عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *