فیلم کامل گریه و شیون زن بویراحمدی برای شهادت ابراهیم رئیسی

فیلم کامل گریه و شیون زن بویراحمدی برای شهادت ابراهیم رئیسی

شهادت ابراهیم رئیسی نشان داد عشق به ایشان در مناطق محروم چقد زیاد بوده و این شهید در دوران ریاست جمهوری اش برای مناطق محروم چقدر تلاش کرده است د دوران فعالیت شهید رئیسی در ریاست جمهوری ایشان بیشتر در سفر های استانی بود و سعی میکرد مشکلات عمده شهرهای محروم کشور را رفع کند که در نهایت در یکی از همین سفرهای به شهادت رسید.

فیلم کامل گریه و شیون زن بویراحمدی برای شهادت ابراهیم رئیسی که در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

فیلم کامل گریه زن بویراحمدی برای شهادت آیت الله رئیسی

امروز در سراسر کشور مراسم سوگواری برای شهادت ابراهیم رئیسی رئیس جمهور فقید کشورمان برگزار شد که در بویراحمد برخی از زنان به شدت گریه و شیون کردند که نشان دهنده محبوبیت شهیدی رئیسی در بین مردم به خصوص مناطق محروم بود.

ابراهیم رئیسی امروز بعد از تشییع در تهران و اقامه نماز توسط رهبر به قم منتقل میشود و بعد از تشییع در قم به مشهد منتقل خواهد شد تا در حرم امام رضا علیه السلام به خاک سپرده شود.

فردا چهارشنبه به همین مناسبت سراسر کشور تعطیل خواهد بود.

همچنین ببینید

تصاویر گریه خواهر و برادر ابراهیم رئیسی

تصاویر گریه همسر و دختران ابراهیم رئیسی در تشییع پیکر تابوت پدر

واکنش ها

واکنش های زیادی بعد از وایرال شدن این ویدیو در فضای مجازی به وجود امد و رسانه های خارجی نیز ان را منتشر کردند و گفتند که مردم ایران به شدت علاقمند به رئیس جمهورشان بود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *