گریه ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در بیمارستان (فیلم)

گریه ستاره سعیدی همسر بیژن مرتوضی در بیمارستان (فیلم) و جزئیات را در این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیژن مرتوضی خواننده و نوازنده و آهنگساز ایرانی مقیم لس انجلس به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در وضعیت وخیمی قرار دارد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته است گفته شده که اکسیژن خون او به شدت پایین آمده است و ممنوع الملاقات شده و به کما رفته است.

گریه ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی در بیمارستان (فیلم)

همسر جوان مرتضوی در اینستاگرامش ویدئویی را از خود به اشتراک گذاشت و با گریه و بغض از مردم خواهش کرد که برای همسرش دعا کنند.

فیلم گریه ستاره سعیدی همسر بیژن مرتوضی

گفتنیست بیژن مرتضوی متولد 25 ابان سال 1336 در بابل است او موسیقی دان، آهنگساز، تنظیم کننده، نوازنده ویولن و خواننده ایرانی است. سبک اثار بی کلام بیژن مرتضوی، ترکیبی از موسیقی سنتی و موسیقی پاپ ایرانی است. با اینکه آلبوم ها بیژن مرتضوی حق پخش در ایران ندارند و به اصطلاح غیرمجاز هستند ولی آهنگ های بی کلام او بارها از تلویزیون ایران پخش شده است.

او بعد از جدایی از همسر اولش با خانم جوانی به نام ستاره سعیدی ازدواج کرده که بیش از 26 ساله اختلاف سنی دارند

بیشتر بخوانید:

ستاره سعیدی همسر جوان بیژن مرتضوی کیست؟ بیوگرافی و اینستاگرم ستاره سعيديبیوگرافی ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی

ستاره سعیدی که در ابتدا مدیر برنامه های بیژن مرتضوی بود ، پس از مدتی به همسری او درآمد. اختلاف سنی 26 ساله آنها به شدت مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است و برخی بیژن مرتضوی را متهم به کودک همسری کرده اند!

خانوم سعیدی در رشته مدیریت فارغ التحصیل شده است و همسرش آهنگساز ، نوازنده و خواننده مشهور ایران است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *