گریه محمدحسین میثاقی در تشییع و خاکسپاری مادرش +فیلم و عکس
گریه و اشک های غم انگیز محمدحسین میثاقی در مراسم تشییع و خاکسپاری مادرش در قبرستان امامزاده طاهر کرج که مشاهده میکنید

گریه محمدحسین میثاقی در تشییع و خاکسپاری مادرش +فیلم و عکس

گریه محمدحسین میثاقی در تشییع و خاکسپاری مادرش همراه با فیلم و تصاویر و عکس را تماشا کنید حاجیه خانم کافیه ملکان مادر محمد حسین میثاقی روز گذشته بر اثر بیماری فوت کرد و مراسم تشییع ایشان در امامزاده طاهر کرج با حضور بسیاری از چهره‌های ورزشی و خبرنگاران برگزار شد .

محمد حسین میثاقی که به شدت از فوت مادرش ناراحت بود مدام گریه می‌کرد و پیمان یوسفی و محمدرضا احمدی سعی می‌کردند او را دلداری بدهند.

گریه محمدحسین میثاقی در تشییع و خاکسپاری مادرش +فیلم و عکس

محمد حسین میثاقی مجری سرشناس تلویزیون بوده که برنامه ورزشی فوتبال برتر را به عنوان مجری بر عهده دارد بعد از رفتن عادل فردوسی‌پور از صدا و سیما و جایگزین شدن محمد حسین میثاقی برخی از کاربران به شدت از او انتقاد می‌کردند.

متاسفانه بعد از اینکه خبر فوت مادر این مجری در فضای مجازی منتشر شد برخی از کاربران به محمد میثاقی و مادرش اهانت کردند که موجب ناراحتی این مجری شده بود.

گریه محمدحسین میثاقی در تشییع و خاکسپاری مادرش +فیلم و عکس

محمد حسین میثاقی متولد 14 مهر 1365 در کرج ، مجری و گزارشگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه کرمانشاه می باشد که در کنار عادل فردوسی پور رشد یافت و در نهایت صندلی او را تصاحب کرد. محمدحسین میثاقی در شهر کرج و در یک خانواده هشت نفری به دنیا آمد ، مادرش خانه دار و پدرش فرهنگی بوده که چند سال پیش فوت کرده است.

بعد از کنار رفتن فردوسی پور از تلویزیون می گوید؛ تو این سال ها (اشاره به برنامه نود فردوسی پور) عادت کردیم به حاشیه بپردازیم. هر وقت قرار بوده درباره بحث های کارشناسی و ساختاری حرف بزیم گفتیم حتما در یک برنامه کارشناسی به آن می پردازیم ولی هیچ وقت آن برنامه ویژه وقتش نرسید

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *