بیوگرافی گوهر خیراندیش و همسرش جمشید اسماعیل خانی +فرزندان

بیوگرافی گوهر خیراندیش و همسرش و ماجرای مهاجرت را همراه با عکس های جوانی و دختر و پسرش را در ادامه در مجله شبون برایتان گرداوری کرده ایم.

بیوگرافی گوهر خیراندیش و همسرش

گوهر خیراندیش بازیگر ایرانی در اول شهریور ۱۳۳۳ در شیراز به دنیا آمده است.
دارای مدرک تحصیلی لیسانس کارگردانی و بازیگری می باشد.

بیوگرافی گوهر خیراندیش و همسرش جمشید اسماعیل خانی +فرزندان

کوچ به تهران و ورود به عرصه بازیگری

خانم خیراندیش هفت سال پس از ازدواجش با همسر و فرزندانش در سال 1357 به تهران آمد و با قبولی در دانشگاه ادامه تحصیل داده و وارد عرصه بازیگری شد.
شایان ذکر است که در شیراز با همسرش در تئاتر فعالیت می کرد و با آمدن به تهران در اداره ارشاد قسمت امور هنری به کار مشغول شد.

عکس گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی همسرش

عکس جوانی گوهر خیراندیش و همسرش جمشید اسماعیل خانی

او در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده و یکی از بهترین و با تجربه ترین هنرمندان سینمای ایران است که پر کار نیز می باشد.
آخرین نقش وی در سریال دیوار به دیوار است که در فصل یک پایش در صحنه فیلمبرداری شکست و حال در فصل دو این مجموعه نیز حضور دارد.

ازدواج با جمشید اسماعیل خانی

بیوگرافی گوهر خیراندیش و همسرش جمشید اسماعیل خانی

گوهر خیراندیش زمانی که شانزده سال بیشتر نداشت در سال ۱۳۴۹ با مرحوم جمشید اسماعیل خانی ازدواج کرد و صاحب یک پسر به نام امید که شباهت زیادی به پدرش دارد و دو دختر به نام های آزاده و آناهیتا شد.
دخترش آزاده نیز مانند پدر و مادر همین حرفه را دنبال کرده و در سریال معمای شاه بازی کرده است ،اما پسرش امید مقیم آمریکا می باشد.

بیوگرافی جمشید اسماعیل خانی

جمشید در سال ۱۳۲۹ در داراب متولد شد. همسر او «گوهر خیراندیش»، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. اسماعیل خانی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۴۹ شروع کرد. همچنین آغاز کار او در سینما به سال ۱۳۶۸ و با بازی در فیلم «زیر بام‌های شهر» به کارگردانی «اصغر هاشمی» بر می‌گردد.

جمشید اسماعیلخانی سر انجام در ۱۸ فروردین ۱۳۸۱ به دلیل سکته مغزی در سن ۵۲ سالگی درگذشت و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

گوهر خیراندیش و پسرش امید

بیوگرافی گوهر خیراندیش و همسرش

مرحوم جمشید اسماعیل خانی در سال 1381 بر اثر ایست قلبی فوت شد و وی چندین است که مجرد بوده و ازدواج مجدد نداشته است‌.

گوهر خیراندیش و پسرش امید اسماعیل خانی

تدریس و مهاجرت به آمریکا

ایشان مدتی از ایران رفتند و آمریکا در شهر فیلادلفیا مشغول تدریس نمایش و بازیگری فیلم در کلاس های کارگاهی خصوصی بود.

بیوگرافی گوهر خیراندیش و همسرش جمشید اسماعیل خانی +فرزندان

گویندگی در رادیو

بازیگر قدیمی چندین است علاوه بر سینما و تلویزیون در برنامه های رادیویی گویندگی می کند و هیجده سال است که اجرای برنامه صدای عبرت را عهده دار است.
گاهی نیز دوبله انجام داده و با دوبلورهای با تجربه کار کرده است.

اینستاگرام گوهر خیراندیش : instagram/goharkheirandish

صفحه اصلی خانم خیراندیش در شبکه اجتماعی اینستاگرام پیج بالا و آدرس وی می باشد.

ممنوع التصویری

در 3 اردیبهشت ماه 1399 در رسانه های کشورمان خبری مبنی بر ممنوع التصویر شدن او منتشر شد

بیوگرافی گوهر خیراندیش و همسرش جمشید اسماعیل خانی +فرزندان

به نظر می رسید که اپوزیسیون از پخش نشدن این کار خوشحال می‌شود، چون عوامل “زیرخاکی” به دنبال افشای ماهیت پهلوی بوده‌اند. در واقع پخش یا عدم پخش آن بازی دو سر باخت است. حالا تلویزیون اقدام جبرانی‌اش چه می‌تواند باشد طبق قراردادی که دارد از بازیگر مربوطه شکایت کند که باعث حاشیه‌ساز شدن این سریال شده است؟ و این پرسش را داریم که مسئولین رسانه‌ملی آیا در این جهت پیگیری‌های حقوقی و شکایت علیه بازیگر مربوطه کرده‌اند تا جلوی رفتارهایی مشابه را که ممکن است حتی برای هر سریال در حال پخش دیگری رخ بدهد گرفته شود؟

ظاهراً شرایط یادآور این ضرب‌المثل است گنه کرد در بلخ آهنگری/ که شوشتر زدند گردن مسکری. بهتر است مدیران تلویزیون بدون تسلیم‌‌شدن به حاشیه‌سازی‌ها با یک تصمیم منطقی و به نفع بیت‌المال با بازیگر خاطی برخورد کنند و دیگر با چنین فرد یا افرادی همکاری نکنند تا اینکه از پخش 30 قسمت یک سریال یعنی بیش از 1000 هزار تولید صرف‌نظر کنند.

گوهر خیراندیش و دخترش آزاده

بیوگرافی گوهر خیراندیش و همسرش

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *