یاسر دادوند وزنه بردار درگذشت +علت فوت و مرگ یاسر دادوند با عکس

یاسر دادوند وزنه بردار درگذشت +علت فوت و مرگ یاسر دادوند با عکس

یاسر دادوند وزنه بردار درگذشت با علت فوت و مرگ یاسر دادوند با عکس هماه زندگینامه و بیوگرافی یاسر ادوند را در این صفحه ببینید.

یاسر دادوند وزنه بردار درگذشت

یاسر دادوند یکی از وزنه برداران حرفه ای کشورمان امروز دار فانی را وداع گفت و درگذشت ایشان به علت تصادف دچار حادثه شده به بیمارستان منتقل گردید اما تلاش پزشکان کارساز نبود و متاسفانه درگذشت .

یاسر دادوند وزنه بردار درگذشت +علت فوت و مرگ یاسر دادوند با عکس

یاسر دادوند سوابق زیادی در کارنامه خود داشت و در مسابقات آسیایی ۲۰۱۰ گوانژو موفق شده بود که قهرمانی مسابقات را از آن خود کند و به مدال طلا دست پیدا نماید.

یاسر دادوند اهل لرستان بوده که روز گذشته در مسیر رانندگی دچار حادثه شد و بعد از انتقال به بیمارستان درگذشت ایشان در چند دوره موفق شده بود که در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت کند و مدال های خوش رنگی را به دست آورد از مهمترین افتخار مسابقات آسیایی گوانجو در سال ۲۰۱۰ بود که توانست مدال طلا را به گردن بیاویزد.

یاسر دادوند وزنه بردار درگذشت +علت فوت و مرگ یاسر دادوند با عکس یاسر دادوند وزنه بردار درگذشت +علت فوت و مرگ یاسر دادوند با عکس یاسر دادوند وزنه بردار درگذشت +علت فوت و مرگ یاسر دادوند با عکس

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *