یوگو در امپراطور افسانه ها کیست +بیوگرافی و سرنوشت

یوگو در امپراطور افسانه ها کیست +بیوگرافی و سرنوشت

باریگر نقش یوگو در امپراطور افسانه ها کیست

کام وو سونگ بازیگر نقش یوگو در سریال امپراطور افسانه ها بوده و متولد۱ اکتبر ۱۹۷۰ در شهرستان اوکچئون، چونگ چئونگ شمالی، کره جنوبی میباشد او با بازی در فیلم‌ شاه و دلقک در سال ۲۰۰۵ به شهرت رسید و در سال 2009 در سریال جا میونگ گو نقش یوگو را بر عهده داشت و با همین سریال به معروفیت رسید. او در فیلم «جنگل عنکبوتی در سال ۲۰۰۴ نیز به محبوبیت دست یافت. آخرین فیلمی که او در سال ۲۰۲۱ بازی کرده است، سریال چوسون جن گیر در نقش کیم ته جونگ بازی کرده است.

یوگو در امپراطور افسانه ها کیست +بیوگرافی و سرنوشت

بیوگرافی

کام وو سونگ در ۱ اکتبر ۱۹۷۰ در شهرستان اوکچئون، چونگ چئونگ شمالی، کره جنوبی به دنیا آمد. او بازیگری است که برای فیلم‌ شاه و دلقک در سال ۲۰۰۵ بازی کرده است و با همین فیلم به معروفیت رسید. او در فیلم «جنگل عنکبوتی در سال ۲۰۰۴ نیز به محبوبیت دست یافت. آخرین فیلمی که او در سال ۲۰۲۱ بازی کرده است، سریال چوسون جن گیر در نقش کیم ته جونگ بازی کرده است.

یوگو در امپراطور افسانه ها کیست +بیوگرافی و سرنوشت

سریال سریال امپراطور افسانه ها

به نقل از سایت گفتنی، فیلم در مورد بازگشت یوگو به پادشاهی صحنه‌های جنگ حماسی بسیاری را با گوگوریو نشان می‌دهد که احساس می‌کند پادشاهی از او دزدیده شده و باکجه را فریب می‌دهد.

همچنین ببینید

سایون (سایو) در امپراطور افسانه ها پسر کیست

پادشاه سایو پسر کیست و چرا در امپراطور افسانه ها جنگ طلب است؟

مون سونگ کیونگ (موهیول) در امپراطور افسانه ها کیست +بیوگرافی و عکس

این پادشاه گوآنگ گائتو بزرگ نیست، بلکه پادشاه بکجه، پادشاه گان چوگو است، که حداقل ۶۰ سال قبل از گوآنگ گائتو ، یک منطقه چینی را تصرف کرد و بر آن حکومت کرد.

یوگو در امپراطور افسانه ها کیست +بیوگرافی و سرنوشت

داستان سریال امپراطور افسانه ها: پادشاه گان چوگو (با نام اصلی: پادشاه افسانه یا امپراطور افسانه‌ها The King of legend) یک درام تاریخی کره‌ای است که در سال ۲۰۱۰ از شبکهٔ کی‌بی‌اس۱ پخش شد. این سریال به موضوع تاسیس سلسله باکجه و حکومت سیزدهمین پادشاه آن، پادشاه گان چوگو فرزند پادشاه بیریو و جنگهایش با شانزدهمین پادشاه گوگوریو، گگوگوون که باعث کشته شدن آن شد می‌پردازد. این سریال بر اساس منابع تاریخی موجود در کتابهای سامگوک ساگی و سامگوک یوسا ساخته شده است. پس از وی فرزندش پادشاه گانگو سو به پادشاهی رسید. این سریال برای اولین بار از امروز 2 دی ماه در سال ۱۴۰۲ از شبکه تماشا پخش خواهد شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *