5 استوری کلیپ زیبا شهادت حضرت علی (ع) 1401 برای وضعیت واتساپ

5 استوری کلیپ زیبا شهادت حضرت علی (ع) 1403 برای وضعیت واتساپ

کلیپ های شهادت حضرت علی

دانلود

تیغ بر فرق عدالت زده و خندیدند
خون به ابعاد غریبی علی پاشیدند
زاغ‏ها از دل شب کنده و بر روز زدند
روز و شب، گوشه محراب به هم پیچیدند
زخم بر سلسله باور و ایمان افتاد
همه افلاک از این زخم به خود لرزیدند
شب پر از رخوت نامردی مردم گردید
آسمان، ماه، ستاره، همگی خوابیدند
صبح، امّا دو سه تا کاسه شیر آوردند
کودکانی که علی را همه شب می‏دیدند
هق هق چاه شناور شده در گریه نخل
همه از هم فقط از درد علی پرسیدند

5 استوری کلیپ زیبا شهادت حضرت علی (ع) 1403 برای وضعیت واتساپ و بهترین کلیپ شهادت امام علی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

 

استوری کلیپ زیبا شهادت حضرت علی (ع)

امام علی یکی از بهترین و برترین افراد روی کره زمین بوده که در بین جهان اسلام از محبوبیت و احترام بسیار زیادی برخوردار بوده که در هر ساله در 21 رمضان برای این امام رئوف و مظلوم مراسم سوگواری برگزار میکنند و همیشه مورد احترام مردم جهان قرار گرفته است.

او را به عنوان یار اصلی پیامبر اکرم میداند که در همیشه به عنوان فرمانده سپاه مسلمانان در جنگ های مختلف مسلمانان حضور داشته است دشمنان امام علی هیچگاه نمیتوانستند او را شکست بدهند و یا به شهادت برسانند و برای همین منظور نقشه ای کشیدند تا او را از پشت مجروح کنند.

در ادامه به نقل روایاتی از زندگی حضرت علیرا می پردازم. حضرت مصلح مادرا با توجه به سابقه شهادت حضرت علی (ع) می فرمایند:

«هنوز مسائل به طور کامل حل نشده بود که گروهی از خوارج پیشنهاد کردند که با کشتن همه شخصیت‌های برجسته به این نابسامانی پایان دهند، از این رو، برخی از مردان جسور و دلیر آنان با این نیت راسخ به راه افتادند که یکی از آنها بکشد. حضرت علیره، در حالی که آن دو، حضرت معاویه و عمره بن عاص را در یک روز و در یک زمان می کشتند.

کلیپ شهادت امام علی (ع)

دانلود

فردی که به سمت حضرت معاویه حرکت کرد، توانست به او حمله کند، اما از آنجایی که او با شمشیر خود ضربه ای تمیز نداد، حضرت معاویه تنها جراحت جزئی دید. این فرد گرفتار و متعاقباً کشته شد. که به قصد کشتن عمره بن عاص نیز ناکام ماند، زیرا حضرت عمره بن عاص به دلیل بیماری نتوانست برای اقامه نماز به مسجد برود، بلکه شخصی که برای اقامه نماز به نیابت از آن حضرت آمده بود. عمره بن عاص کشته شد و این شخص نیز دستگیر و سپس اعدام شد.

کلیپ مداحی زیبا شهادت امام علی تسلیت باد

دانلود

………

کلیپ شماره 4

دانلود

شهادت حضرت علی علیه السلام تسلیت باد

امام علی یک شخصیت برجسته در تاریخ اسلام بود و بسیاری از مسلمانان او را به عنوان جانشین برحق پیامبر اسلام گرامی می دارند. وی در سال 599 میلادی در مکه، عربستان سعودی به دنیا آمد و پسر عمو و داماد حضرت محمد (ص) بود. او به خرد، شجاعت و عدالت شهرت دارد. او یکی از رهبران بزرگ جامعه مسلمانان بود و جنگ های زیادی با مخالفان اسلام انجام داد.

شهادت امام علی در سال 661 هجری قمری اتفاق افتاد که در مسجد کوفه عراق به دست یکی از خوارج کشته شد. درگذشت او موجب اندوه فراوان مسلمانان شد، زیرا او پیشوای محبوب و معلمی برای آنان بود. میراث امام علی(ع) امروز همچنان پابرجاست که از او به خاطر شجاعت، عدالت و درایتش یاد می شود. او به عنوان نمونه ای از چگونگی زندگی اختصاص داده شده به خدا و عدالت در نظر گرفته می شود.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *