(عکس) تصادف امیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال +آخرین خبر

(عکس) تصادف امیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال +آخرین خبر این وضعیت سلامتی وی را در مجله شبونه مشاهده نمایید.

(عکس) تصادف امیرحسین صادقی

بازیکن سابق استقلال سوار بر موتور سیکلت تصادف کرد او که عاشق موتور سواری است در عبور در خیابان با یک خودرو که از کوچه وارد خیابان اصلی میشد تصادف کرد

(عکس) تصادف امیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال +آخرین خبر

این تصادف باعث شد که دنده های وی بشکند و در حال حاضر در بیمارستان بستری شده و تحت مداوا است.

خوشبختانه اسیب جدی به وی وارد نشده و فقط یکی دو دنده شکسته شده است.

صادقی که یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان استقلال محسوب می‌شود، بعد از خداحافظی از فوتبال بیشتر در نقش کارشناس ظاهر شده و به شکل جدی از فوتبال دور شده است.

در خصوص آخرین وضعیت بازیکن سابق استقلال گفته می‌شود او به شدت از ناحیه دنده دچار آسیب شده و بعد از تصادفی که در حین موتورسواری داشته، فردا تحت عمل جراحی پیوند انگشت نیز قرار خواهد گرفت.

(عکس) تصادف امیرحسین صادقی بازیکن سابق استقلال +آخرین خبر

امیرحسین صادقی ساعتی پیش دچار سانحه رانندگی شده است. مدافع سابق استقلال به شدت از ناحیه سر، گردن و دست دچار آسیب دیدگی شده و فردا باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. گویا امیر حسین صادقی سوار موتور بوده که با یک اتومبیل تصادف می کند و در این سانحه علاوه بر آسیب دیدگی از ناحیه سر، گردن و دست، یک انگشت او هم به شدت آسیب می بیند که فردا قرار است عمل پیوند انگشت را پشت سر بگذارد.

امیرحسین صادقی (زاده ۱۵ آذر ۱۳۶۰) فوتبالش را در تیم تخت جمشید با مربیگری مجید مالمیر در دسته دوم جوانان تهران شروع کرد و به مدت ۲ سال در این تیم بود، در سال ۱۳۷۵ به تیم جوانان شاهشد.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *