بیوگرافی علیرضا منادی سفیدان نماینده مجلس تبریز +سوابق و حواشی

بیوگرافی علیرضا منادی نماینده مجلس تبریز +سوابق و حواشی

علیرضا منادی سفیدان کیست

دکتر منادی در دوره‌های هشتم، نهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده فعالیت داشتند. علاوه بر آن، ایشان در طول فعالیت خود در مجلس، سمت رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات را نیز بر عهده داشتند.

علیرضا منادی سفیدان متولد ۱۳۴۸ در تبریز بوده و در حال حاضر نماینده مجلس حوزه انتخابیه تبریز و اسکو و آذرشهر میباشد او در دوره هشتم و نهم و یازدهم به عنوان نماینده مجلس فعالیت داشته است ایشان همچنین در حال حاضر رئیس کمیسیون آموزش مجلس نیز میباشد علیرضا منادی دارای مدرک دکترای دامپزشکی و میکروبیولوژی می‌باشد در ادامه به بیوگرافی او خواهیم پرداخت.

بیوگرافی علیرضا منادی سفیدان نماینده مجلس تبریز +سوابق و حواشی

بیوگرافی علیرضا منادی سفیدان

غلامرضا منادی سفیدان در 15 ارديبهشت 1348 به دنیا آمده است او در سن ۱۶ سالگی در روستای لیقوان تبریز به عنوان آموزش یار نهضت سواد آموزی فعالیت کرده و در سال ۱۳۷۴ از دانشگاه آزاد تبریز مدرک دکترای خود را اخذ نموده است و سپس با درجه ستوان یکمی در مرکز آموزش بهداری ارتش جمهوری اسلامی سربازی خود را استارت زده است.

بیوگرافی علیرضا منادی سفیدان نماینده مجلس تبریز +سوابق و حواشی

سوابق

او در سال ۱۳۶۸ و بعد از اتمام جنگ دفاع مقدس فعالیت سیاسی خود را آغاز کرده است و در انتخابات ریاست جمهوری شهید رجایی آیت الله خامنه‌ای و هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از اعضای فعال ستاد انتخاباتی کار تبلیغاتی انجام می‌داده است.

در سال ۱۳۷۷ به عضویت هیئت علمی دانشگاه آزاد تبریز درآمد و همزمان رئیس باشگاه پژوهشگران جوان شمال کشور بوده است.

بیوگرافی علیرضا منادی سفیدان نماینده مجلس تبریز +سوابق و حواشی

در سال ۱۳۸۰ مدیر گروه رشته مهندسی دانشکده کشاورزی آزاد تبریز بوده  و در سن ۳۲ سالگی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان منصوب گردیده است.

از دیگر سوابق او می‌توان به عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و عضویت در اتحادیه بین المجالس جهان و عضویت در شورای عالی اجرایی سیاست گذاری اصل ۴۴ قانون اساسی اشاره کرد.

همچنین او در دوره یازدهم در انتخابات مجلس شورای اسلامی نماینده مردم در مجلس شد.

 • ۱۳۷۷ – عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی
 • ۱۳۷۷ – سمت رییس باشگاه پژوهشگران جوان شمال غرب کشور
 • ۱۳۸۰ – مدیر گروه رشته مهندسی دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد
 • ۱۳۸۱ – در سن ۳۲ سالگی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی زنجان
 • ۱۳۸۴ – یکی از پنج عضو فعال شورای پژوهشی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی
 • عضو فعال کمیسیون برنامه و بودجه – نائب رئیسی اول
 • ریاست شعبه دوم از شعبات پانزده گانه مجلس (بررسی صلاحیت وتصویب اولیه اعتبارنامه نمایندگان مجلس نهم)
 • عضو هیأت رییسه مجلس نهم شورای اسلامی
 • ریاست کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس
 • نماینده مجلس هشتم، نهم و یازدهم

بیوگرافی علیرضا منادی سفیدان نماینده مجلس تبریز +سوابق و حواشی

همسر و فرزندان

دکتر علیرضا منادی سفیدان در سال ۱۳۷۶ خاندان علامه شهید شیخ بهایی وصلت کرده و وارد زندگی زناشویی شد در مورد تعداد فرزندان او اطلاعات چندانی وجود ندارد.

بیوگرافی علیرضا منادی سفیدان نماینده مجلس تبریز +سوابق و حواشی

حواشی

علیرضا منادی به عنوان رئیس کمیسیون آموزش مجلس با شماری از معلمان معترض از خوزستان جلسه دارد. اما در حالیکه تعدادی از معلمان در حال صحبت کردن با او هستند و مشکلات خود را مطرح می‌کنند، آقای منادی در حال تمیز کردن دندان‌ها خود با ناخن است، سپس از زیر میز مشتی تنقلات برمی‌دارد و شروع به خوردن می‌کند و بعد صندلی خود را به چپ و راست می‌چرخاند.

همچنین ببینید

بیوگرافی محمد رشیدی نماینده مجلس کرمانشاه بیوگرافی محمدجواد عسکری نماینده مجلس داراب
ببیوگرافی رمضانعلی سنگدوینی نماینده مجلس گرگان بیوگرافی مهدی سعادتی نماینده بابل در مجلس

بسیاری از کاربران اکس (توییتر) رفتار او را «بی‌احترامی» به معلمانی می‌دانند که در حال صحبت با او و طرح مشکلات خود هستند. ‌‌

بیوگرافی علیرضا منادی سفیدان نماینده مجلس تبریز +سوابق و حواشی

کاربری با «زننده»‌ توصیف کردن رفتار او گفته است «انگار حرف‌های معلم برایش هیچ ارزشی ندارد.»

عده‌ای دیگر این برخورد را نشان دهنده نگاه از بالا به پایین مسئولین می‌دانند: «نشان‌دهنده رفتار ارباب منشانه مسئولین است که مردم را رعیت خود می‌انگارند.»

سایت علیرضا منادی سفیدان چیست؟

شما با جست‌وجوی نام دکتر علیرضا منادی سفیدان در اینترنت می‌توانید به راحتی به پایگاه اطلاع رسانی دکتر علیرضا منادی دسترسی پیدا کنید.

اینستاگرام علیرضا منادی سفیدان چیست ؟

در انتهای مقاله بیوگرافی علیرضا منادی نماینده مجلس کیست به صفحه اینستاگرام او پرداخته‌ایم. شما از طریق آیدی dr_alirezamonadi می‌توانید به صفحه رسمى دكتر عليرضا منادى دسترسی داشته باشید.

عذرخواهی علیرضا منادی

بعد از حواشی و واکنش های فراوان به رفتار علیرضا منادی با معلمان در نهایت ایشان با انتشار ویدیویی رسما از مردم عذرخواهی کرد او گفت ویدیو مربوط به تابستان پارسال بوده و صبحانه و نهار نخورده بوده است و جلسه معلمان بعداز ظهر را قبول کرده تا با آنها گفتگو کند.

ورود به مجلس

علیرضا منادی در دهه ۸۰ با آراء خوب مردم تبریز به عنوان عضو علی البدل شورای اسلامی شهر تبریز برگزیده شد و درسال ۱۳۸۶ ازسوی مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو به عنوان نماینده وارد مجلس می شود. او اندکی بعد درشکل گیری کمیسیون های مجلس به عنوان عضو فعال کمیسیون برنامه و بودجه که یکی از کمیسیون های تاثیر گذار درمجلس است انتخاب می شود. عضویت در اتحادیه بین المجالس جهان و عضویت در شورای عالی اجرایی سیاستگذاری اصل ۴۴ قانون اساسی که قوی ترین شورای عالی اقتصادی کشور می باشد از دیگر مسوولیت های منادی در مجلس است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

 1. آدم خوبیه والا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *