آدرس رستوران وحید شمسایی کجاست +منو غذاها

آدرس رستوران وحید شمسایی کجاست +منو غذاها

آدرس رستوران وحید شمسایی کجاست

رستوران وحید شمسایی در واقع فست فود است و نامش آقای شماره 9 است فست فود وحید شمسایی در خیابان شریعتی پایین تر از بهار شیراز واقع شده است.

آدرس رستوران وحید شمسایی کجاست +منو غذاها

وحید شمسایی در کنار فوتبال در رستوران داری نیز فعالیت می‌کند او در یک برنامه تلویزیونی از رستورانش گفت که در آنجا هیچ گونه برنجی وجود ندارد البته وحید شمسایی اشاره نکرد که آنجا فست فود است و رستوران نیست و به همین دلیل در آنجا برنج وجود ندارد.

به هر حال وحید شمسایی از سال ۱۳۹۷ تا به حال در خیابان شریعتی یک فست فودی بزرگ داشته که عکس او در بالای مغازه‌اش نصب شده است.

وحید شمسایی که بارها گفته است رژیم غذایی را به خوبی برای تناسب اندام و رعایت می‌کند و نزدیک ۲۵ سال برنج نخورده است حالا دارای یک فست فودی بوده که همه غذاهای فست فودی او برای تناسب اندام بسیار خطرناک و مضر است.

این روزها در اوج محبوبیت به سر می‌برد چرا که تیم ملی فوتسال ایران را موفق شد قهرمان آسیا کند او در حال حاضر آقای گل فوتسال جهان بوده که رکوردهای بی‌نظیری از خود ثبت کرده است.

دانلود کامل شب آهنگی وحید شمسایی حامد آهنگی در شباهنگی

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *