آدرین پسر بچه هوادار رونالدو پسر کیست +فیلم دیدار با رونالدو

آدرین پسر بچه هوادار رونالدو پسر کیست +فیلم دیدار با رونالدو

آدرین پسر بچه هوادار رونالدو پسر کیست +فیلم دیدار با رونالدو

آدرین پسر بچه هوادار رونالدو چند روزیست که مورد توجه رسانه ها و کاربران فضای مجازی قرار گرفته است او که برای دیدار با رونالدو به هتل اسپیناس تهران امده بود از اینکه مسئولان هتل اجازه ملاقات او با رونالدو را ندادند حسابی ناراحت بود تا اینکه ویدیو دیدار آدرین با کریستیانو رونالدو در هتل اسپیناس پالاس تهران منتشر شد.

همچنین ببینید:

دختر رضا درویش کیست بیوگرافی و ماجرای دیدار با رونالدو

آدرین پسر بچه هوادار رونالدو پسر کیست؟

دیدار ادرین و رونالدو باعث شد که کاربران فضای مجازی سوال بپرسند که آدرین چگونه توانسته با رونالدو دیدار داشته باشد! ماجرا از این قرار است که پدر ادرین یکی از سرمایه داران تهران بوده که برای دیدار فرزندش با رونالدو یکی از اتاق های هتل را که شبی 50 میلیون تومان است رزرو کرده تا بتواند در لابی هتل دیدار رونالدو و فرزندش را فراهم کند که در نهایت به این هدف رسید و آدرین به اتاق رونالدو رفت و توانست او را ببینید.

حالا برخی از کاربران فضای مجازی این موضوع را سوژه کرده و میگویند پول که داشته باشی نیازی نیست به دنبال اتوبوس النصر بدوی و خیلی شیک به اتفاق رونالدو میروی و با او عکس یادگاری میگیرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. این قانونه و همه میدونند اما تاج خروس نمیداند پول داشته یاشی فلک فرمانبردار تو است چه رسد رونالدو و ترامپ و مسولین ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *