بیوگرافی آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان کیست؟ عکس های جدید

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی آرزو غفوریان و ماجرای اشنایی با هم را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان میباشد که در 13 دی ماه 1393 با این کارگردان ازدواج کرد ، حاصل این ازدواج یک دختر به نام هانا متولد بهمن 1397 است.

عفوریان میگوید در یک مرکز خرید با هم آشنا شدیم و جالب این که خودش اصلا مرا نشناخت و بعدا بود که فهمید مهران غفوریانم

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟

همسر مهران غفوریان در عرصه بازیگری فعالیتی ندارد و خانه دار است به خصوص از زمانی که دخترشان به دنیا امده است سعی میکند که به فرزندش بپردازد و در زمینه هنری کاری انجام ندهد .

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس بدون حجاب آرزو غفوریان

آنها در سال دی ماه 1393 با یکدیگر ازدواج کردند و در سال 1397 صاحب یک فزند دختر به نام هانا شدند.

خانم ارزو در عرصه مدلینگ نیز فعالیت میکند و عکس های از او به عنوان مدل تبلیغاتی در فضای مجازی منتشر شده است.

ماجرای آشنایی

غفوریان در برنامه دورهمی درباره نحوه آشنایی با همسرش گفت که ما در یک مرکز خرید با هم آشنا شدیم و آرزو من را نمیشناخت!!! و بعد از آشنایی به او گفتم که من بازیگرم و بعدا متوجه شد او میگوید که همسرش فقط شبکه آی فیلم را تماشا میکند.

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس آرزو غفوریان

او درباره اینکه آیا پدر خوبی میباشد یا نه گفت اهل بزرگ کردن بچه در ناز و نعمت نیستم. دوست دارم با به دست آوردن هر چیزی ذوق کند نه این که برایش فرقی نداشته باشد. خودم از ۱۷ سالگی در یک کاغذفروشی در ظهیرالاسلام کار می کردم و هر چیزی که با دستمزدم می خریدم برایم جذاب بود.»

عکس جنجالی همسر مهران غفوریان

او در مورد دوران مدرسه اش هم گفت: «در دوره راهنمایی و دبیرستان اگر از مدرسه به پدرم زنگ می زدند اول کچلم می کرد و بعد دستم را می گرفت و به مدرسه می برد! هر چقدر هم می گفتم شاید برای چیز دیگری صدایت کرده اند گوش نمی داد… سه سال در کلاس اول دبیرستان ماندم و اولین باری که تجدید شدم کلاس پنجم ابتدایی بودم.» غفوریان در مورد این که بعضی بازیگران از بدحسابی بعضی تهیه کنندگان گلایه دارند، گفت: «بازیگرها هم زندگی شان مثل بقیه خرج دارد. الان مدلی شده است که بازیگر می گوید تا پولم را نگیرم کار را شروع نمی کنم. نباید طوری برخورد کنیم که بازیگر مجبور شود این را بگوید.»

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس آرزو غفوریان

کاهش وزن مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر طنز سینما و تلوزیون را می توان جزء بازیگرانی نامید که در زندگی هنری و حتی زندگی شخصی‌اش هیچ وقت به دنبال حواشی و حاشیه‌سازی نبوده است. این بازیگر نام آشنای ایرانی از سالیان دور کار خود را آغاز کرد و در طی سالها پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری برداشت.

مهران غفوریان به عنوان یک بازیگر با اندامی خاص در ذهن ها نقش بسته بود، بازیگری تپل و بانمک. وزن زیاد او با چهره خندان و نوع بازی کردن نقش هایش کارکتری خاص را برای او رقم زده بود.اما این کارکتر مربوط به مهران غفوریان همیشگی نبودو او تصمیم گرفت لاغر شود.

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس آرزو غفوریان

آرزو همسر مهران مدتی است که وارد مدلینگ شده و با برندهای آرایشی همکاری دارد.
وی عکس های آتلیه ای و مدلینگ خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس آرزو غفوریان

سکته قلبی و بیماری مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون که روز دوشنبه ۲۶ مهرماه دچار سکته قلبی شده بود.

منوچهر هادی کارگردان سریال نیسان آبی که این روزها غفوریان در حال ایفای نقش در این سریال است، ویدئویی از مهران غفوریان قبل از عمل امروز صبحش در صفحه اش بارگزاری کرده است.

آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس آرزو غفوریان آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس آرزو غفوریان آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس آرزو غفوریان آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس آرزو غفوریان آرزو همسر مهران غفوریان کیست؟ بیوگرافی و عکس آرزو غفوریان

عکس هانا دختر مهران غفوریان و آرزو غفوریان عکس هانا دختر مهران غفوریان و آرزو غفوریان عکس هانا دختر مهران غفوریان و آرزو غفوریان عکس هانا دختر مهران غفوریان و آرزو غفوریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *