آرش میراحمدی بازیگر درگذشت +علت دقیق فوت و مرگ

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت +علت دقیق فوت و مرگ

آرش میراحمدی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون که به بیماری سرطان مبتلا لوزالمعده مبتلا بود و به علت عوارض ناشی از شیمی درمانی در سن 52 سالگی درگذشت او در روز های گذشته بعد از طی کردن دوره شیمی درمانی به زردی بیش از حد دچار شد و دو روز را در آی سی یو بستری بود که در نهایت امروز فوت کرد.

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت +علت دقیق فوت و مرگ

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت

آرش میراحمدی خیلی دیر به بیماری اش پی برد و به گفته خودش زمانی که بیماری اش مشخص شد که سلول های سرطانی بخش زیادی از بدنش را گرفته بود او با درد شکم به پزشک مراجعه کرد که خیلی از پزشکان متوجه نشدند که او بیماری سرطان دارد و در نهایت یکی از پزشکان با تکه برداری از او متوجه شد که به بیماری سرطان لوزالمعده مبتلا شده است.

آرش میراحمدی بعد از مراجعه به پزشک متوجه شد که سطح زردی‌اش بسیار بالاست و باید سریعاً بستری می‌شد تا به‌وسیله (ای آر سی پی) به جهت دفع سموم در کیسه صفرا استنت‌گذاری شود. با این همه پس از گذراندن چند روز و بهبود وضعیت وترخیص از بیمارستان، میراحمدی بار دیگر به بیمارستان برده شد و به کما رفت و متاسفانه عصر امروز جان خود را از دست داد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

2 نظر

  1. مجتبی مرادی

    سرطان نداریم روش درمان اشتباه که شیمی درمانی و داروهای شیمیایی هست اخلاط رو در بدن بهم می ریزه و فرد از بین میره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *