فیلم / آزاده صمدی مهران مدیری را با خاک یکسان کرد

فیلم / آزاده صمدی مهران مدیری را با خاک یکسان کرد

فیلم / آزاده صمدی مهران مدیری را با خاک یکسان کرد جزئیات عصبانیت آزاده صمدی از مهران مدیری را در این صفحه مشاهده نمایید.

فیلم / آزاده صمدی مهران مدیری را با خاک یکسان کرد

آزاده صمدی مهران مدیری را با خاک یکسان کرد

گفتگوی آزاده صمدی و مهران مدیری این روزها در باز هم مورد توجه قرار گرفته است بعد از اظهارات جنجالی مهران مدیری دباره اینکه حرف های قبلی خود را (که گفته صداوسیما کارهای او را پخش نکند) پس گرفت و گفت گول فضای مجازی را خورده است حالا صحبت های آزاده صمدی با مهران مدیری مورد توجه قرار گرفته است.

آزاده صمدی بازیگر شناخته شده کشورمان که چندسالیست در سینما فعالیت حرفه ای دارد و توانسته فیلم و سریال های پرطرفداری را بازی کند.

او همسر سابق هومن سیدی دیگر بازیگر شناخته شده کشورمان میباشد.

همچنین ببینید:

این روزها مهران مدیری حسابی حرف های ضدو نقیض میزند هم میخواهد دل معترضان را به دست اورد هم دل صداوسیما را نشکند و فعالیت های هنری اش مشکل ساز نشود.

مدیری در ادامه این پیام ویدئویی افزود: هر اثری را که برای تلویزیون ساخته‌ام، خالقش هستم ولی مالکش نیستم. مالکیت هر اثری در تلویزیون با سازمان صداوسیماست و تصمیم برای پخش یا عدم پخش آن هم با همین سازمان است.

این بازیگر و کارگردان با تاکید بر موضوعات وطن، امنیت ملی و تمامیت ارضی بیان کرد: کدام ایرانی را می شناسیم که یک وطن تکه و پاره را بخواهد؟ اما دیگرانی نه از این کشور و مردم همیشه خواسته‌اند در طول این سال‌ها هر اتفاقاتی را به نفع خودشان مصادره و ضبط کنند. اتفاقات مردم و آدم ها را مال خود کنند و این خیلی ناجوانمردانه است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *