آقای رنگو کیست و اهل کجاست همه چیز درباره آقای رنگو

آقای رنگو کیست و چرا به عده ای آقای رنگو می گویند؟

رنگو یک خزنده سبز خجالتی و تنها است که به دنبال هویت و معنای وجود خود است و مدام می گوید من کیستم و اهل کجا هستم. رنگو قهرمان اصلی انیمیشن آمریکایی می باشد که در سال ۲۰۱۱ ساخته شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. در اینستاگرام نیز پیج آقای رنگو مشهور شده است به نظرتان اقای رنگو کیست؟

در بخشی از این انیمیشن شهردار خطاب به رنگو می گوید: اونا رو می‌بینی آقای رنگو؟ اونا دوستان و همسایه‌هام هستن. زندگی اینجا سخته، خیلی سخت. می‌دونی اونا تا الان چجوری دوام آوردن؟ اونا باور دارن… باور دارن اوضاع بهتر می‌شه! اونا باور دارن که برخلاف همه شواهد و قرائن فردا بهتر از امروز میشه. مردم باید به یه چیزی باور داشته باشن؛ و حالا اونا به تو باور دارن.

آقای رنگو کیست

آقای رنگو کاراکتر اصلی انیمیشن رنگو بوده که یک آفتاب پرست است او یک حیوان خانگی بود که بر اثر تصادف در یک شهر ناشناس سقوط می‌کند آقای رنگو شخصیتی نادان و احمق بوده و ساده‌ترین چیزها را هم نمی‌داند و بر حسب تقدیر او به عنوان شهردار شهر انتخاب می‌شود اما همه چیز را به هم می‌ریزد و بلد نیست که تصمیم‌گیری کند باعث می‌شود مشکلات زیادی برای افراد شهر به وجود بیاید و به همین دلیل کسانی که نادان هستند و در مکانی اشتباهی قرار گرفته‌اند او را آقای رنگو خطاب می‌کنند.

رنگو قهرمان اصلی انیمیشنی به همین نام است که صداپیشه آن جانی دپ است او یک آفتاب پرست باهوش و عجیب و غریب است که در ابتدا حیوان خانگی یک خانواده انسانی بود اما پس از یک تصادف رانندگی در وسط بیابان گیر افتاده است. او بعداً به شهر مرزی معروف به دیرت می رسد و در آنجا کلانتر جدید می شود.

آقای رنگو کیست و اهل کجاست همه چیز درباره آقای رنگو

اهل کجاست

رنگو در ابتدای فیلم به عنوان آفتاب پرست خانگی یک خانواده زندگی می کرد. او بعداً پس از یک تصادف رانندگی سرگردان میشود و سپس با یک آرمادیلو که در اثر تصادف مجروح شده بود ملاقات می کند و به زودی رانگو را راهنمایی می کند که چگونه و کجا باید برای زنده ماندن برود.

اگرچه “رنگو” نام واقعی او نیست، اما او این ایده را از نوشیدنی در شهر دیرت گرفت، زمانی که در حال ساخت یک شخصیت کاملاً جدید برای تحت تأثیر قرار دادن مردم شهر بود.

آقای رنگو کیست و اهل کجاست همه چیز درباره آقای رنگو

شخصیت رنگو

رنگو یک شخصیت بسیار خنده دار است و زمانی تنها بود، زیرا منزوی بود و در حال مکالمه با اشیاء بی جان مانند یک مانکن بی سر، یک سوسک مرده، یک ماهی اسباب بازی و یک درخت تزئینی دیده می شود. با این حال، او در واقع معتقد بود که این اشیاء دوستان او هستند و او زندگی اجتماعی دارد.

در طول فیلم، رنگو از بحران هویت رنج می برد. مدام می گوید من کیستم؟ به خودش و حتی اسم خودش را هم نمی داند. رنگو یک بازیگر است و انتظار دارد «دوستانش» هم همینطور باشند. او ویکتور، یک درخت بی جان را «چوبی» و ماهی قرمز بادگیرش، آقای تیمز، «خیلی خوب» توصیف می کند. رنگو پس از رسیدن به شهر Dirt توانست هویت و نام جدید خود را بسازد. او همچنین تمایل دارد که همانطور که می گوید از کجا آمده است، زیاده روی کند، که آنها یک مرد را قبل از صبحانه می کشند و آدم خواری می کنند تا اشتها را افزایش دهند.

آقای رنگو کیست و اهل کجاست همه چیز درباره آقای رنگو

رنگو ابتدا ترسو بود، در طول صحنه نشان داد که او چشم شاهین را گرفت و با فریاد از وحشت فرار کرد. این همچنین در جریان مسابقه با بد بیل و خدمه اش دوباره اتفاق افتاد، زمانی که شاهین برگشت که باعث شد رنگو در یک مستراح خم شود و سپس فرار کند.

با وجود داستان‌هایش که ادعا می‌کرد او کسی بود که هفت برادر جنکینز را به قتل رساند، رانگو هرگز این کار را انجام نداده بود و همیشه تمایلی به کشتن کسی نداشت. این زمانی نشان داده شد که یک شاهین نزدیک بود او را بخورد و رنگو اسلحه را به سمت شاهین نشانه رفت اما تردید کرد و به جای آن به طنابی که مانع از گرفتن او می‌شد شلیک کرد که باعث شد گلوله از منقار شاهین پرتاب شود و طناب قدیمی شکسته شود. در عوض برج آب، که شاهین را له کرد. اما این باعث شد شهر باور کند که رنگو کسی بود که آن را از روی عمد کشت. این باور آنها زمانی تغییر کرد که او از کشتن جیک با یک گلوله مانند شاهین خودداری کرد.

آقای رنگو کیست و اهل کجاست همه چیز درباره آقای رنگو

بعد از اینکه شهردار، رنگو را به سمت کلانتر انتخاب کرد، نشان داده شد که او بسیار نادان است، تقریباً وقتی کودکی فقط امضا می خواست به صورتش شلیک کند و سپس اسلحه را به او بدهد. او همچنین با سه سارق بانک روبرو شد و آنها را با معدنچیان اشتباه گرفت، سپس در واقع به آنها مجوز اکتشاف و راهنمایی برای رفتن داد.

پس از تحقیر شدن در نهایت رانگو با شرمندگی دیرت را ترک می‌کند، اما پس از یک صحبت هیجان انگیز از  کشف نقشه واقعی شهردار، او به دیرت بازگشت و شجاعت نشان داد و با خانواده بالتازار اتحاد برقرار کرد.

او سپس با جیک مار جغجغه ای روبرو شد و پس از بازگرداندن آب گرانبها به یک افسانه و قهرمان مشهور برای مردم شهر دیرت تبدیل شد.

آقای رنگو کیست و اهل کجاست همه چیز درباره آقای رنگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *