آناشید حسینی کیست بیوگرافی و عکس و سوابق

آناشید حسینی کیست

آناشید حسینی زادۀ 4 بهمن ماه ، سال 1370 در شهر اهواز است،او طراح و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است اما به خاطر علاقه اش وارد حوزه طراحی لباس شد، بر خلاف تصور او مدل نیست و صرفا مدلهای لباس طراحی مي کند. بعد از پایان تحصیلاتم به دنبال علایق کودکی ام رفتم، از کودکی بکار طراحی لباس علاقه داشتم و حتی برای عروسک هایم خودم لباس مي دوختم.

 

آناشید حسینی طراحی لباسی است که موفقیتش از دل تضاد بیرون آمده است. وی تحصیلاتش را در شاخه معماری انجام داده است، اما به نقل از وی هرگز علاقمند به آن نبوده است. همواره در پوشش خود خلأی حس می‌کرده و آن سبک سنتی حجاب اسلامی بوده است و همین تضاد بین دنیای بیرون و علاقه درون وی به حجاب مدرن او را به سمت طراحی لباس کشاند تا لباس‌هایی طراحی کند که بانوانی که به سبک وی و طرز فکر او نزدیکند از آن استفاده کنند.

سوابق هنری

وی با توجه به فعالیتی که دارد و در طراحی لباس فعال است، بیشتر لباس‌هایی که خود آن را تهیه می‌کند به عنوان مدل پوشیده و آن را به نوعی معرفی و منتشر می‌کند. با این حال آناشید می‌گوید دوست ندارم مرا مدل خطاب کنند!

آناشید در برنامه وقتشه مهمان بود و توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت من از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشتم. او ادامه داد: من به عنوان مدل محجبه ثابت کردم که زیبایی ظاهری و شیک بودن و با حجاب بودن اصلا تناقضی ندارد.

آناشید حسینی کیست بیوگرافی و علت طلاق

با توجه به نوع حجابم دوست داشتم لباسهای خوب و مد روزی بپوشم اما طرح هایي که در بازار و مزون ها بود با معیار های من هم خوانی نداشت. به همين خاطر ابتدا برای خودم لباس طراحی مي کردم و مي دادم بیرون مي دوختند، بعد ها به کلاس خیاطی رفتم سپس بطور آزاد در کلاس هاي طراحی شرکت کردم.

وضعیت ازدواج و همسر

دندانپزشک ایشان دکتر امین رضا چلبیانلو جراح و دندانپزشک و تهیه کننده سینما می باشد که به تازگی شایعاتی درباره نامزدی آنها اعلام شده که هنوز تایید نشده است.

شایعه نامزدی اناشید حسینی با دکتر چلبیانلو

این روزها با انتشار عکس هایی از اناشید حسینی و دکتر امین رضا چلبیانلو شایعاتی مبنی بر نامزدی این دو در شبکه های مجازی دست به دست می شود. اناشید حسینی چندین بار برای لمینت دندان هایش به کلینیک دکتر چلبیانلو رفته است و هر دو عکس هایی از یکدیگر در صفحه اینستاگرامی خود گذاشته اند. هیچ یک از این دو این خبر را رد یا تایید نکرده اند. موضوع نامزدی این دو فعلا در حد شایعه باقی مانده و قابل تایید نیست

آناشید حسینی کیست بیوگرافی و علت طلاق

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *