بیوگرافی و عکسهای آناهیتا نیکوکار خلبان

بیوگرافی خانم آناهیتا نیکوکار از خلبانان زن ایرانی را به همراه نحوه ورودش به خلبانی و عکس های همسرش و خاطرات خیابانی در مجله اینترنتی شبونه بخوانید.

آناهیتا نیکوکار خلبان زن | بیوگرافی و عکسهای آناهيتا نيکوکار و همسرش

بیوگرافی آناهیتا نیکوکار

خانم آناهیتا نیکوکار از جوانترین بانوان زن خلبان ایرانی است که متولد ۱۳۷۱ در شهر تهران میباشد.

تحصیلات

وی دارای مدرک دیپلم کامپیوتر است و تحصیلات خود را در رشته برج مراقبت طی کرده است.

آناهیتا نیکوکار خلبان زن | بیوگرافی و عکسهای آناهیتا نیکوکار و همسرش

کلاس های خلبانی

وی به دلیل علاقه اش به پرواز به کلاس های آموزش خلبانی می رود.

علاقه به پرواز از زمان کودکی

آناهیتا نیکوکار بیان داشت از زمان بچگی علاقه داشته که خلبان بشود برای همین وقتی فقط ۱۸ سال سن داشت درباره رشته خلبانی تحقیق کرد تا این مطلب که یک  خانم چگونه می‌تواند در ایران خلبان بشود  وقتی متوجه میشود که خانم‌ها نمی‌توانند در ایران خلبان  شوند شغل  مهمانداری را انتخاب میکند چون عاشق ارتفاع بوده است.

علاقه او در خلبانی به حدی بود که دست از کوشش و تحقیق راجب این رشته برنداشته است و با یکی از کاپیتان ها به نام آقای قدیری آشنا میشود و ایشان به عنوان مشوق اصلی او بوده است.

ازدواج و همسر

وی متاهل می باشد و وارد زندگی مشترک شده است و در این باره میگوید که همسرم همیشه مشوق و پشتیبان من بوده و حتی زمانی که هدایت هواپیما را برعهده داشتم در شرایط سخت و استرس زا من را تنها نگذاشته است و ازمن حمایت میکند

آناهیتا نیکوکار خلبان زن | بیوگرافی و عکس آناهیتا نیکوکار و اینستاگرام

چون میداند شغل خلبانی حرفه بسیار سختی است تمام تلاش خود را میکند که در منزل برای من شرایط آروم را از لحاظ روحی و عاطفی مهیا کند .

همچنین ببینید: بیوگرافی خلبان منوچهر فتاحی

عکس های آناهیتا نیکوکار

زمان تحصیل من در دانشگاه ها این رشته برای خانم ها وجود نداشت و من تحصیلات خود را در دانشگاه دیسپچ  ادامه دادم و کسی که در این رشته تحصیل میکند باید موقعیت جغرافیایی و وضعیت جوی آب و هوا  و ارتفاع را به خلبان اعلام کند به همین خاطر به عنوان یکی از شغل های حساس  میتوان نام برد.

آناهیتا نیکوکار خلبان زن | بیوگرافی و عکسهای آناهیتا نیکوکار و همسرش

شرایط خلبان شدن

داشتن حداقل ۵ سال سابقه کاری و دامنه اطلاعات به روز و گذراندن دورهای آموزشی ویژه ، و توانایی کار کردن با هواپیما ام دی ، ایرباس ، بوینگ  می باشد.

شرایط جسمی برای خلبانی شدن

متقاضیان این رشته باید دارای سلامت کامل باشند ، و شرایط بندی کاملا روم فرم را داشته باشند.

علایق

آناهیتا نیکوکار میگوید من علاقه بسیاری به حرفه بازیگری داشتم و درکنار خلبانی دوست دارم در حرفه بازیگری فعالیت کنم ، اگر به خلبانی نمیرفتم قطعا وارد حرفه بازیگری میشدم  ، البته قرار است در مستندی که نام آن هنوز مشخص نیست در رابطه با خودم با آقای مجتبی احمدی همکاری ویژه داشته باشم و به هنرنمایی بپردازم .

آناهیتا نیکوکار خلبان زن | بیوگرافی و عکسهای آناهیتا نیکوکار و همسرش

وی بیان داشت وقتی دریکی از پروازهایش خودش را معرفی کرد متوجه واکنش های مختلف از سوی مردم شد که میگفتند وای یا ابولفضل  ، یا خدا ، خلبان واقعا خانم هست  ، اما خانم ها استقبال بسیاری داشتند .

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *