بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون + ماجرای آشنایی و ازدواج
آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون متولد 21 آذر 1371 اهل تهران است و در بهمن 1401 با سردار آزمون ازدواج کرد و صاحب یک فرزند دختر به نام نورا میباشد.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست +عکس و پیج اینستاگرام

آناهیتا کریمی کیست و اهل کجاست

آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون متولد 21 آذر 1371 اهل تهران است و دو سال از سردار آزمون بزرگتر است در رشته طراحی لباس تحصیل کرده است و مدرک خود را از دانشگاه لندن اخذ نموده است پدر و مادرش از ثروتمندان ایرانی است مادرش دارای یک سالن زیبایی بزرگ در تهران به نام آناهیتا دارد و پدرش تاجر میباشد.

بیوگرافی آناهیتا کریمی

آناهیتا کریمی در 21 آذر 1371 در تهران بوده و در بهمن 1401 با سردار آزمون ازدواج کرد و در سال 1402 صاحب یک فرزند دختر به نام نورا شدند.

سردار آزمون فوتبالیست تیم ملی ایران در سال 1399 از همسر خود در صفحه اینستاگرامش رونمایی کرده بود و بسیاری از هوادارانش به او پیام های تبریک ارسال کردند.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست + ماجرای آشنایی

سردار آزمون که در برنامه دورهمی حضور پیدا کرد در پاسخ به سوال مهران مدیری مجری این برنامه مبنی بر اینکه آیا تصمیم به ازدواج داری یا خیر گفت بله و در شرف ازدواج هستم .

این بازیکن چندروز بعد از برنامه دورهمی با انتشار پستی در اینستاگرامش از همسر خود رونمایی کرد.

 

سردار آزمون وقتی تنها 17 سال داشت به لیگ روسیه رفت و برای روبین کازان بازی کرد. استعدادی شگرف از یک بازیکن شگفت انگیز و درخشش در سرمای روسیه. حالا او یک ستاره است، ستاره ای که جا پای بزرگان گذاشته و حالا همه دوست دارند بدانند که ستاره امروز چه گذشته ای داشته و از کجا آمد. زندگی خصوصی او چگونه می گذرد و علایقش چه چیزهایی هستند. با آزمون از والیبال شروع کردیم و به نام سردار و البته علی دایی، روستوف و حتی فضای مجازی رسیدیم.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست + ماجرای آشنایی

ماجرای انتخاب این اسم را از زبان خود سردار بخوانیم؛ «اول می خواستند اسمم را پژمان بگذارند اما پدربزرگم گفت معنی پژمان، پژمرده است. به همین دلیل اسم مرا سردار گذاشتند. به معنی سربلند. سردار به معنای مشتاق به ارتفاع و در برخی از کشورهای آسیای مرکزی نیز به معنای رهبر و حاکم نیز هست. بچه که بودم یک میهمان از روسیه داشتیم که آنها به من می گفتند سریک، از آن به بعد خانواده و برخی دوستانم مرا سریک صدا می زنند.»

عروسی سردار آزمون

آدرس پیچ اینستاگرام آناهیتا کریمی

وقتی نام آناهیتا کریمی به عنوان همسر سردار ازمون در برخی از رسانه های کشورمان اعلام شد برخی از سودجویان پیج های فیک زیادی با نام ایشان ساخته اند

در حال حاضر مشخص نیست که پیج اصلی اینستاگرام آناهیتا کریمی کدام است اگر شما از پیج اصلی ایشان اطلاعی دارید آن را در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه اعلام کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست + ماجرای آشنایی

آناهیتا کریمی در اواخر دهه هفتاد متولد شده است. گفته می شود سردار و آناهیتا مدتی قبل نامزد شده اند.برخی منابع گفته اند آناهیتا کریمی در رشته مدلینگ و زیبایی فعالیت دارد.

سردار آزمون که در برنامه دورهمی حضور پیدا کرد در پاسخ به سوال مهران مدیری مجری این برنامه مبنی بر اینکه آیا تصمیم به ازدواج داری یا خیر گفت بله و در شرف ازدواج هستم . این بازیکن چندروز بعد از برنامه دورهمی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از نامزدی اش داد.

گفتنیست سردار آزمون متولد 11 دی 1373 در گنبد کاووس، بازیکن فوتبال اهل ایران است.

دانشجوی رشته مدیریت ورزشی در دانشگاه روسیه می باشد.

او یک ترکمن اصیل است که به این اصالت افتخار می کند. پدرش خلیل در حال حاضر به مربی گری والیبال مشغول است. مادرش خانه دار است و تنها یک خواهر بزرگتر به نام سولماز دارد که متاهل است.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست +عکس و پیج اینستاگرام

مصاحبه در دورهمی

اول از همه برویم سراغ گلی که در ثانیه ۱۱ وارد دروازه اورنبورگ کردی. اجازه می‌دادی بازی شروع می‌شد و بعد گل می‌زدی سردار.

گل جالبی بود و همیشه در ذهنم می‌ماند. مربیان ما بازی حریف را آنالیز کرده و نکته‌هایی را به ما گوشزد کردند. یکی از آنها اعتماد به نفس بالای هافبک دفاعی اورنبورگ بود. به ما گفتند او به دلیل همین اعتماد به نفس، امکان دارد اشتباه کند و توپ را لو بدهد. ما هم در همان آغاز بازی روی او فشار آوردیم و نتیجه‌اش توپ‌ربایی و پاسی بود که هم‌تیمی‌ام به من داد و دروازه اورنبورگ را بغل پا باز کردم. این گل را با برنامه زدیم و می‌دانستیم که می‌شود از این راه به دروازه اورنبورگ رسید.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست +عکس و پیج اینستاگرام

در نقل و انتقالات تابستانی انواع و اقسام اخبار درباره آینده تو منتشر شد. یک روز بحث لیورپول بود و روز دیگر لاتزیو. در این باره واضح صحبت می‌کنی؟

اگر پیشنهادی آمده باشد، قطعا باشگاه از آن خبر دارد. واقعا نمی‌دانم بین باشگاه‌ها چه اتفاق‌هایی افتاد و چه مذاکره‌هایی انجام شد. من اگر هم در جریان باشم حرفه‌ای نیست که ریز آن را بگویم.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست +عکس و ماجرای آشنایی

با این حرف‌ها یعنی قصد داری در زنیت بمانی؟

هنوز هیچ چیز معلوم نیست. فعلا با زنیت قرارداد دارم و باید ببینم چه می‌شود. در این فوتبال هزار و یک اتفاق می‌افتد و امیدوارم هر چه صلاح است برای من رقم بخورد.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست +عکس و ماجرای آشنایی

سال گذشته نیز آزمون در گفتگوی خود با یکی از خبرگزاری ها گفت به احتمال ۹۹ درصد به زودی ازدواج می کند، البته اگر خانواده ی عروس موافقت کنند.

او همچنین گفت مطمئن است با ازدواج و تشکیل خانواده می تواند بیشتر از این ها پیشرفت کند و اغلب بازیکنان بزرگ روسی هم سن و سال او فرزند هم دارند و از زندگی خود بسیار راضی هم هستند.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست +عکس و ماجرای آشنایی

اما آن هایی که صفحه ی اینستاگرام سردار را دنبال می کنند می دانند که این بازیکن جوان مدت ها است گهگاه تصاویری از خود در کنار همسرش منتشر می کند و تصاویر زیادی هم از این زوج جوان در فضای مجازی منتشر شده

سال ۹۸ بود که آزمون در برنامه دورهمی اعلام کرد در شرف ازدواج است و مایل است هر چه زودتر با همسر آینده اش نامزد کند. آزمون توضیح بیشتری درباره ی ازدواج خود نداد اما در پاسخ به سؤال مهران مدیری درباره ی نحوه ی آشنایی اش با همسر آینده ی خود گفت آشنایی دورادوری با یکدیگر داشتند و در اولین ملاقات به همدیگر علاقمند شدند.

ماجرای سردار آزمون دختر روسی

دادگاه محلی پریمورسکی در سن‌پترزبورگ روسیه، پدر بودن سردار آزمون را تایید کرد و اگر سردار نتواند با تست DNA و آزمایشات دیگر، دروغ بودن ادعای نامزد سابقش را تایید کند، مبلغ هنگفتی را خواهد پرداخت.

از اوایل اکتبر سال گذشته، شایعاتی منتشر شد که خبر از وجود فرزند سردار آزمون می‌دادند و این ستاره ایرانی، درحالی که قراردادش با زنیت رو به اتمام بود، خبرگزاری‌های نزدیک به باشگاه ترجیح دادند خبر را رسماً منتشر نکنند. سردار آن روز‌ها به باشگاه‌های مختلفی لینک می‌شد و در نهایت، درحالی که پس از کش و قوس‌های فراوان، بایرلورکوزن را برای ادامه مسیر حرفه‌ای خود انتخاب کرد، با پایان نیم فصل حضور در آلمان، این خبر رسانه‌ای شد. ۸ ماه سکوت خبری و حالا دوباره سردار آزمون به تیتر یک خبرگزاری‌های ورزشی این کشور تبدیل شده است. سردار محکوم به پرداخت مبلغی هنگفت برای تامین امرار معاش نامزد سابق و فرزندش شده و اگر پدر نبودنش را اثبات نکند، به زودی روال پرداخت مبلغ آغاز خواهد شد.

مراسم عروسی سردار آزمون و آناهیتا کریمی

عروسی سردار آموزن و آناهیتا کریمی از بسیار باشکوه برگزار شد و تقریبا همه بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در این مراسم حضور داشتند هرچند که ویدیویی از این مراسم به بیرون نیامد اما گفته میشود در ایران و خارج از کشور جشن عروسی گرفتند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

11 نظر

 1. آناهیتا کریمی متولد 21 آذر 1371 هستش، نه اواخر دهه هفتاد. یعنی دوسال بزرگتر از سردار. و پیجش هم: @anaap71

 2. آناهیتا کریمی نامزد یردار آزمون متولد 21آذر 1370است.

 3. آناهیتا دختر خانم مریم رئوف که سالن زیبایی دارند هستند در صفحه سالن زیبایی مادر ایشان میتونید ببینیدش

 4. ابراهیم بهرامی

  دیدگاه من‌این است‌که این جوان یعنی آزمون باید از روز اولی که مشهور شد باید یک‌مشاور حقوقی می گرفت و تمام مسائل زندگیش را با مشاور دنبال میکرد تا لطمه ای به حرفه اش نخورد، میدانید چرا آزمون دیگ آن آزمون نیست ؟ مشکلاتی که خودش برای خودش درست کرد دیگر یارای خارج شدن از این بارهای سنگین را ندارد ، صد حیف…اما درود بر تارمی که در اوج است و بی حاشیه

 5. اگه جای نامزدش بودم ازش جدا میشدم وقتی میدیم بچه داره🤦ب معنای واقعی هم نامزد داشته هم وقتی رفته برای مسابقاتش ب نامزدش خیانت کرده و بچه دارم شده آخه تو ک ی دخترو میخوای و باهاش قصد ازدواج داری دیگه چرا خیانت میکنی

 6. توضیحات رو خلاصه و مفید بنویس خیلی کش میدی،،

 7. من خودم شخصا از نزدیک دیدمش
  نه میگم خوب نه میگم بد یک ادم کاملا معمولیه که با وجود طرفداری شما پولدار شد واقعا جای تاسفه

  • علی اکبر نخعی

   داستان نگو بابا.نصف شهرستان کلاله مال ایناس،بعد بقیه پولدارش کردن.چیزی نمیفمی حرف نزن خواهشن

 8. سلام . چرا بازیکنی که اینقدر سودجو هست رو نگه میدارید من ازش بابت همکاری به کودکان کمک خاستم ولی هیچ گونه کمکی نکرد به کودکان که هیچ حتی گوش نداد بعد اینجور ادم رو تحویل جامعه میدین

  • امکان نداره حتما یا درست نگفتی بهش یا سرش شلوغ بوده یا که نود و نه درصد دروغ میگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *