بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست + ماجرای آشنایی

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون + ماجرای آشنایی و ازدواج انها را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی آناهیتا کریمی

سردار آزمون فوتبالیست تیم ملی ایران چند روز پیش از همسر خود در صفحه اینستاگرامش رونمایی کرد و بسیاری از هوادارانش به او پیام های تبریک ارسال کردند.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست + ماجرای آشنایی

این دختر نامش آناهیتا کریمی بوده که در اواخر دهه هفتاد متولد شده است و حالا که به دلیل نامزدی با بازیکن تیم ملی ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

درباره این دختر جوان اطلاعاتی در رسانه های معتبر وجود ندارد و در صورتی که شما از ایشان اطلاعاتی دارید میتوانید در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه به ما اطلاع دهید تا به جامع شدن بیوگرافی آناهیتا کریمی کمک کرده باشید.

سردار آزمون که در برنامه دورهمی حضور پیدا کرد در پاسخ به سوال مهران مدیری مجری این برنامه مبنی بر اینکه آیا تصمیم به ازدواج داری یا خیر گفت بله و در شرف ازدواج هستم .

این بازیکن چندروز بعد از برنامه دورهمی با انتشار پستی در اینستاگرامش از همسر خود رونمایی کرد.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست + ماجرای آشنایی

سردار آزمون وقتی تنها 17 سال داشت به لیگ روسیه رفت و برای روبین کازان بازی کرد. استعدادی شگرف از یک بازیکن شگفت انگیز و درخشش در سرمای روسیه. حالا او یک ستاره است، ستاره ای که جا پای بزرگان گذاشته و حالا همه دوست دارند بدانند که ستاره امروز چه گذشته ای داشته و از کجا آمد. زندگی خصوصی او چگونه می گذرد و علایقش چه چیزهایی هستند. با آزمون از والیبال شروع کردیم و به نام سردار و البته علی دایی، روستوف و حتی فضای مجازی رسیدیم.

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست + ماجرای آشنایی

ماجرای انتخاب این اسم را از زبان خود سردار بخوانیم؛ «اول می خواستند اسمم را پژمان بگذارند اما پدربزرگم گفت معنی پژمان، پژمرده است. به همین دلیل اسم مرا سردار گذاشتند. به معنی سربلند. سردار به معنای مشتاق به ارتفاع و در برخی از کشورهای آسیای مرکزی نیز به معنای رهبر و حاکم نیز هست. بچه که بودم یک میهمان از روسیه داشتیم که آنها به من می گفتند سریک، از آن به بعد خانواده و برخی دوستانم مرا سریک صدا می زنند.»

عروسی سردار آزمون

آدرس پیچ اینستاگرام آناهیتا کریمی

وقتی نام آناهیتا کریمی به عنوان نامزد سردار ازمون در برخی از رسانه های کشورمان اعلام شد برخی از سودجویان پیج های فیک زیادی با نام ایشان ساخته اند

در حال حاضر مشخص نیست که پیج اصلی اینستاگرام آناهیتا کریمی کدام است اگر شما از پیج اصلی ایشان اطلاعی دارید آن را در قسمت دیدگاه پایین همین صفحه اعلام کنید تا مورد بررسی قرار بگیرد

بیوگرافی آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون کیست + ماجرای آشنایی

آناهیتا کریمی در اواخر دهه هفتاد متولد شده است. گفته می شود سردار و آناهیتا مدتی قبل نامزد شده اند.برخی منابع گفته اند آناهیتا کریمی در رشته مدلینگ و زیبایی فعالیت دارد.

سردار آزمون که در برنامه دورهمی حضور پیدا کرد در پاسخ به سوال مهران مدیری مجری این برنامه مبنی بر اینکه آیا تصمیم به ازدواج داری یا خیر گفت بله و در شرف ازدواج هستم . این بازیکن چندروز بعد از برنامه دورهمی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از نامزدی اش داد.

گفتنیست سردار آزمون متولد 11 دی 1373 در گنبد کاووس، بازیکن فوتبال اهل ایران است.

دانشجوی رشته مدیریت ورزشی در دانشگاه روسیه می باشد.

او یک ترکمن اصیل است که به این اصالت افتخار می کند. پدرش خلیل در حال حاضر به مربی گری والیبال مشغول است. مادرش خانه دار است و تنها یک خواهر بزرگتر به نام سولماز دارد که متاهل است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

3 نظر

  1. آناهیتا کریمی متولد 21 آذر 1371 هستش، نه اواخر دهه هفتاد. یعنی دوسال بزرگتر از سردار. و پیجش هم: @anaap71

  2. آناهیتا کریمی نامزد یردار آزمون متولد 21آذر 1370است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *