فیلم کامل آواز ایرج خواجه امیری در تشییع و خاکسپاری اکبر گلپایگانی

فیلم کامل آواز ایرج خواجه امیری در تشییع و خاکسپاری اکبر گلپایگانی

آواز خواندن ایرج خواجه امیری در مراسم تشییع اکبر گلپایگانی در مراسم تشییع و و خاکسپاری این خواننده مورد توجه قرار گرفته است.

مراسم تشییع اکبر گلپایگانی مربوط به گلپا امروز در بهشت زهرا برگزار شد و در کنار مقبره داریوش مهرجویی به خاک سپرده شد در این مراسم چهره‌های بسیاری حضور داشتند که باعث شد مورد توجه رسانه‌های خبری و عکاسان قرار بگیرد.

آواز ایرج خواجه امیری در تشییع اکبر گلپایگانی

یکی از سرشناس‌ترین افرادی که در این مراسم حضور پیدا کرد ایرج خواجه امیری خواننده سرشناس قدیمی کشورمان بوده که آوازی از زنده یاد گلپا را هم اجرا کرد.

بسیاری از خواننده‌های سرشناس کشورمان نیز در مراسم اکبر گلپا حضور پیدا کردند اکبر گلپایگانی خواننده سنتی خوان کشورمان بوده که از قبل انقلاب به عنوان یکی از شاخص‌ترین خواننده‌های ایران به شمار می‌ آمد و بعد از انقلاب ممنوع الکار شد .

همچنین ببینید:

بیوگرافی اکبر گلپایگانی (گلپا) خواننده و همسرش و فرزندان +عکس

علت فوت اکبر گلپایگانی (گلپا) خواننده مشخص شد

اکبر گلپایگانی در مصاحبه‌هایش بارها از اینکه اجازه خواندن را به او ندادند گلایه می‌کرد و میگفت که این ظلمی بر من و مردم بود اکبر گلپایگانی بعد از انقلاب هیچگاه نخواند و در سن 90 سالگی فوت کرد .

فیلم کامل آواز ایرج خواجه امیری در تشییع و خاکسپاری اکبر گلپایگانی

مراسم تشییع این خواننده امروز در بهشت زهرا برگزار شد از چهره های سرشناس این مراسم حسین خواجه امیری ( ایرج)، بهرام حصیری، فضل الله توکل، بابک شهرکی، ناصر ایزدی، محمد گلریز، احسان خواجه امیری، اصغر همت، محمد اله یاری، محمد منتشری، محمدجلیل عندلیبی، سیدعباس عظیمی، حسین علیشاپور، شهرام صارمی، محمد موسوی، از جمله هنرمندانی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *