آیا مدارس فردا شنبه 21 بهمن 1402 تعطیل است؟ چقدر احتمال دارد؟

آیا مدارس فردا شنبه 21 بهمن 1402 تعطیل است؟ چقدر احتمال دارد؟

🔴بارش برف و یخبندان بعضی از مدارس روستایی مناطق شمالی کردستان را تعطیل کرد .

🔴بارش برف و یخبندان بعضی از مدارس روستایی اردبیل را تعطیل کرد .

🔴اکثر دانشگاه ها فردا تعطیل شدند ، مدارس هم خیلیاش اختیاری کردن و گفتن غیبت نمیزنن بهتره خودتونم تعطیلی فردا رو با مدیر و معاون مدرستون هماهنگ شین

وضعیت تعطیلی مدارس تهران و خوزستان فردا شنبه

شاخص آلودگی هوا در تهران بالا نیست بنابر این فردا مدارس تهران باز خواهد بود اما مدارس خوزستان و اراک و همدان و اصفهان به علت الودگی هوا احتمال دارد تعطیلی شود.

اخص لحظه‌ای کیفیت هوای شهر تهران اکنون بر روی عدد ۷۶ قرار گرفته و وضعیت در شرایط سالم است.

در ۲۴ ساعت گذشته نیز شاخص کیفیت هوای شهر تهران در وضعیت قابل قبول و بر روی عدد ۹۶ قرار داشت.

آلودگی هوا در بیستمین روز از بهمن‌ماه سال 1402 در خوزستان ادامه دارد و زندگی را برای ساکنان صبور این استان جنوبی دچار مشکل کرده است.

آلودگی هوا در خوزستان سبب شد که وضعیت 4 شهر از این استان در وضعیت نارنجی قرار بگیرد.

اخبار تعطیلی مدارس فردا شنبه 21 بهمن

آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه 21 بهمن تعطیل نخواهد بود و همه دانش اموزان باید راهی مدرسه شوند و در صورت عدم حضور در مدرسه غیبت خواهند خورد دانش اموزان با توجه کنند گکه به اخبار کانال های تلگرامی و پیج اینستاگرامی که درباره تعطیلی مدارس فردا اطلاعات نادرست میدهند توجه نکنند و سعی کنند اخبار را از رسانه های معتبر پیگیری کنند.

آیا مدارس فردا شنبه 21 بهمن 1402 تعطیل است؟

مدارس فردا شنبه 21 بهمن 1402 به علت بین تعطیلی بودن و یا راهپیمایی 22 بهمن تعطیل نیست اما ممکن است برخی از شهرهای کشور همچون تهران و کرج و همدان ، اهواز و اصفهان و مشهد به علت آلودگی هوا تعطیل شود به هر حال دانش اموزان باید صبر داشته باشند تا پایان شب خبر قطعی اعلام میشود در حال حاضر شاخص آلودگی هوا در تهران و شهرهای دیگر بالا نیست و همه چیز مطلوب است با این وجود داشن اموزان خیلی دوست دارند فردا مدارس تعطیل شود.

چقدر احتمال دارد؟ فردا مدارس تعطیل شود؟

تعطیلی مدارس فردا 10 درصد احتمال دارد تعطیل شود و به نظر نمیرسد شرایط به گونه ای باشد که مدارس تعطیل اعلام شود چرا که آلودگی هوا کم بوده و از سوی دیگر تعداد تعطیلات در کشور زیاد است و فردا مدارس تعطیل نخواهد بود مگر اینکه برای راهپیمایی 22 بهمن که مردم بتوانند با تمرکز بیشتر شرکت کنند از سوی دولت مدارس فردا شنبه 21 بهمن ماه تعطیل اعلام شود.

آیا مدارس فردا شنبه 21 بهمن 1402 تعطیل است؟ چقدر احتمال دارد؟

بارش برف و باران به زودی

به گفته مدیر‌کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی : فردا 20 بهمن، در 13 استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه است که شامل اردبیل، اراک، ارومیه، بجنورد، بیرجند، تبریز، زنجان، سنندج، شهرکرد، شیراز، کرمان، همدان، و یاسوج است.

‌صادق ضیائیان در گفت‌‌وگو با فارس درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: در اغلب نقاط کشور تا روز شنبه ۲۱ بهمن جوی آرام ‌همراه با افزایش نسبی دما در اغلب نقاط کشور پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: اواخر وقت شنبه و روز یکشنبه هفته‌ آینده سامانه بارشی وارد کشور می‌شود و در برخی نقاط فارس، بوشهر، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و لرستان موجب رگبار ‌ و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و وقوع احتمالی تگرگ خواهد شد؛ این شرایط جوی روز دوشنبه ۲۳ بهمن در استان‌های هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، فارس، غرب و جنوب کرمان حاکم است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *