ماجرای آیت الله احمد جنتی در بیمارستان و آخرین وضعیت او

ماجرای آیت الله احمد جنتی در بیمارستان و آخرین وضعیت او

روز گذشته خبرهایی مبنی بر بستری شدن آیت الله احمد جنتی در بیمارستان و وخامت حال او در فضای مجازی منتشر شده که رسانه‌های معاند و ضد انقلابی به این موضوع پرداختند با توجه به سن و سال آیت الله جنتی بدون شک مراجعه به بیمارستان برای چکاپ و یا بیماری‌های مختلف امری طبیعی خواهد بود اما در حال حاضر حال عمومی آیت الله جنتی خوب است و مشکلی ندارد.

ماجرای آیت الله احمد جنتی در بیمارستان و آخرین وضعیت او

ماجرای آیت الله احمد جنتی در بیمارستان

در چند سال اخیر شایعات مختلفی درباره آیت الله جنتی در فضای مجازی منتشر می‌شد و حتی بارها انتشار شایع خبر فوت ایشان باعث شده بود که رسانه‌های رسمی کشورمان به آن واکنش نشان داده و با خانواده ایشان مصاحبه‌ای داشته باشند که این موضوع را رد کنند

آیت الله احمد جنتی دبیر عالی شورای نگهبان قانون اساسی کشورمان بوده که در حال حاضر ۹۶ سال سن دارد و در صحت و سلامت کامل به سر می‌برد.

خبرگزاری فارس نوشت سال گذشته بود که خبر آمد «آیت الله جنتی در دبیری شورای نگهبان ابقاء شد». این خبر خشم و عصبانیت جریان معاند را در پی داشت. دشمن سالهاست که از آیت الله جنتی بغض و کینه دارد. علت نیز مشی انقلابی و استواری وی در این راه است.

آیت الله جنتی در سنگر شورای نگهبان هیچگاه از هجمه گسترده و عملیات روانی مداوم دشمن، مرعوب نشده و با شجاعت و تقوا بررسی صلاحیت کاندیداها ئر انتخابات های مختلف را انجام داده است.

 

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *