اخبار تعطیلی مدارس و لغو مدارس فردا شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۳

اخبار تعطیلی مدارس مشهد فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

اخبار تعطیلی مدارس مشهد فردا یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ همچنین اخبار تعطیلی مدارس نیشابور ،سبزوار ، تربت حیدریه، کاشمر، قوچان، تربت جام، چناران، گناباد، سرخس ، فریمان، گلبهار، درگز، رشتخوار ، سبزوار ، بجنورد ، توس و ….

اخبار تعطیلی مدارس مشهد فردا دوشنبه ۳۱ اردیبهشت

مدارس مشهد به علت بارش شدید باران و ایجاد سیلاب در خیابان‌ها احتمال دارد فردا تعطیل شود هرچند که هنوز خبری از تعطیلی مدارس مشهد گزارش نشده است اما احتمال دارد فردا به علت وقوع سیل در خیابان‌ها مدارس مشهد تعطیل شوند.

دانش آموزان باید توجه داشته باشند که در صورتی که سیلاب در روزهای گذشته وارد مدرسه آنها شده و باعث تعطیلی مدارس شده است احتمال دارد فردا نیز به همین روند ادامه داشته باشد و امتحانات نیز به تعویق بیفتد

در حال حاضر مدارس همه شهرهای کشور باز بوده و خبری از تعطیلی نیست دانش آموزان مشهدی فردا هم باید به مدرسه بروند در صورتی که امتحان دارند فردا امتحانات بر اساس قرار قبلی برگزار خواهد شد.

هواشناسی مشهد فردا دوشنبه

سیدرضا عباسی نیشابوری اظهار کرد: سامانه بارشی قدرتمندی از عصر امروز در شمال استان و در بخشی از مناطق غربی فعالیت خواهد داشت و با توجه به هشدار نارنجی صادر شده، همه دستگاه‌های متولی بحران در آماده باش کامل قرار دارند.

سرپرست مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس پیش بینی‌ها فعالیت این سامانه در شهرستان‌های شمالی بویژه سرخس و مشهد بیشتر خواهد بود لذا توصیه می‌شود مردم در این مناطق به خصوص مشهد از هر گونه تردد غیر ضروری شهری و جاده‌ای خودداری نکنند و یا لااقل ترددهای خود را به حداقل برسانند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *