ادا قادری کیست بیوگرافی و فیلم خراب و خودکشی

ادا قادری کیست بیوگرافی و فیلم خراب و خودکشی

ادا قادری یوتیوبر و مدل و بلاگر افغانی به دلیل انتشار ویدیو غیراخلاقی منتسب به او جمال مبارز مورد توجه رسانه های افغانستان قرار گرفته است فیلمی که کاربران افغانی معتقد هستند فیلم خراب ادا قادری است و عمدی در کار بوده که او خبرساز شود در حالی که ادا قادری معتقد است این ویدیو مربوط به او نیست و شخصی که در فیلم است فقط شباهت با او دارد.

ادا قادری کیست

ادا قادری بلاگر افغانستانی که در اینستاگرام و یوتیوب و تیک تاک فعالیت می‌کند  او متولد ۱۳۸۱ در کابل بوده و اصالتاً افغانی می‌باشد اما ساکن پاکستان است اینکه ادا قادری از کدام ولایت افغانستان است گفته میشود که اهل کابل است ادا قادری چند سالیست که در فضای مجازی حسابی مورد توجه قرار گرفته است و توانسته فالوورهای زیادی را به دست آورد در شهریور ۱۴۰۲ فیلمی خراب منتسب به ادا قادری در فضای مجازی منتشر شد که حواشی را برای این بلاگر به وجود آورد و شایع خودکشی او در شبکه‌های اجتماعی پیچید.

ادا قادری کیست بیوگرافی و فیلم خراب و خودکشی

بیوگرافی

ادا قادری متولد ۱۳۸۱ در کابل است و 21 سال سن دارد او بلاگر و یوتیوبر و تیک تاکر بوده که در شبکه‌های اجتماعی حسابی فعالیت دارد.

فعالیت‌های ادا قادری در زمینه مدلینگ بوده و با گرفتن تبلیغات درآمد بسیار زیادی به دست آورده است.

او در سال‌های اخیر با شخصی به نام جمال مبارز یکی دیگر از بلاگرها آشنا شد و وارد رابطه شده است اما درباره اینکه آیا ازدواج کردن یا خیر هنوز اطلاعاتی وجود ندارد.

ادا قادری کیست بیوگرافی و فیلم خراب و خودکشی

مهاجرت به ترکیه

ادا قادری بعد از روی کار آمدن طالبان در افغانستان به ترکیه مهاجرت کرد و در ترکیه کار بلاگری و فعالیت در فضای مجازی را ادامه می‌دهد.

ادا قادری کیست بیوگرافی و فیلم خراب و خودکشی

ماجری فیلم خراب ادا قادری

در شهریور ۱۴۰۲ ویدیویی از ادا قادری در فضای مجازی منتشر شد و برخی از کاربران معتقد بودند که این ویدیو غیر اخلاقی است عطا قادری این ویدیو را تکذیب و رد کرده و مدعی است که می‌خواهند برای او پاپوش درست کنند البته در ویدیو منتشر شده هیچ سندی دال بر اینکه مربوط به ادا قادریه است وجود ندارد.

همچنین ببینید:

پشت پرده فیلم ادا قادری و جمال مبارز + واقعیت ها

همسر ناصر محمدخانی کیست از قتل همسر اول تا اعدام زن صیغه ای

پشت پرده مرگ حورا سادات قتل یوتیوبر افغانستان +عکس

بیوگرافی حورا سادات یوتیوبر افغانستان و همسرش کیست

لازم به ذکر است که چند روز پیش خبر قتل حورا سادات یوتیوبر افغانی جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود اورده است و حالا خیلی ها نگرار وثعیت ادا قادری میباشند.

ادا قادری کیست بیوگرافی و فیلم خراب و خودکشی

خودکشی

طبق بررسی های سایت شبونه مبنی بر خودکشی ادا قادری به نظر نمیرسد که او چنین کاری کرده باشد ادا قادری در حال حاضر ساکن ترکیه است و در ترکیه به فعالیت مدلینگ میپردازد این درحالیست که او در یکی از ویدیوهایش اعلام کرده هیچگاه تصمیم ندارد به افغانستان برگردد چرا که به محض بازگشت طالبان او را دستگیر میکند.

برخی از کاربران از ادا قادری خواسته اند تا درباره مسائل و شایعاتی که برایش پخش شده توضیح بدهد که گویا او به این حواشی به توجه است.

ادا قادری کجاست

ادا قادری در حال حاضر در ترکیه زندگی می‌کند این در حالیست که برخی از کاربران معتقد بودند که ادا قادری در پاکستان ساکن است البته این بلاگر در یکی از ویدیوها اعلام کرده بود که در پاکستان زندگی می‌کند و بعداً مشخص شد که او برای رد گم کنی و اینکه محل زندگیش فاش نشود و مشکلی برایش به وجود نیاید چنین دروغی را گفته است بیشتر ویدیوها و تصاویری که از خود به اشتراک می‌گذارد در خیابان‌های ترکیه دیده می‌شود بدون شک زندگی کردن در افغانستان و پاکستان برای یک بلاگر بسیار خطرناک خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *