ارزش صندوق پالایشی یکم امروز 3 آبان 99

ارزش صندوق پالایشی یکم امروز 3 آبان 99 را به مراه ارش سهام آن ر این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بورس امروز هم وضعیت بسیاری بدی را به خود دید و بسیاری از سهامداران با ضرر رو به رو شدند .

ریزش چشمگیری در بازار بورس باعث شد که متاسفانه ضرر یادی در چند روز کذشته گریبان سهامداران را بگیرد.

ارزش صندوق پالایشی یکم امروز 3 آبان 99

جدول زیر نمایانگر نوسانات سهام شرکت هایی است که در صندوق ETF پالایش یکم (دارا دوم) حضور دارند.
بازگشایی 4 شرکت پالایشی در روزهای گذشته و کاهش قیمت هر سهم این شرکت ها نسبت به آخرین قیمت ها ریسک خرید واحدهای صندوق ETF دوم را افزایش داده است به گونه ای که با در نظر گرفتن تخفیف اعمال شده از سوی دولت، قیمت فعلی سهام شرکت های پالایشی همانند دارایکم چندان جذاب به نظر نمی آید.

ارزش صندوق پالایشی یکم امروز 3 آبان 99

در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل به دلیل عرضه زیاد در نمادهای شاخص‌ساز بیش 2.5 درصد ریزش داشت و به کانال یک میلیون و 300 هزار واحد ریزش کرد. نماد های پالایشی هم امروز به مانند کلیت بازار امروز در محدوده منفی کامل معامله شدند. در ادامه برای اطلاع از ارزش سهام صندوق پالایشی یکم امروز شنبه 3 آبان 99 و اطلاع از نکات مهم در خصوص شرکت پالایش یکم یا دارا دوم ( ای تی اف ETF دوم ) در بازار بورس با ما همراه باشید.
پالایشگاه های تهران و اصفهان پس از بازگشایی در رنج قیمت پایین تری نسبت به قیمت فروش دولتی قرار گرفتند و نماد پالابشگاه تبریز هم به قیمت تخفیفی رسیده که بایستی دید می توانند در روزهای آینده خود را بالا بکشند یا خیر.

نام شرکت بورسیارزش هر سهم امروز(تومان)میزان تغییرات نسبت به روز قبلقیمت تخفیفی هر سهم(تومان)
شبندر33134.99-2752
شبریز31244.99-3020
شپنا16474.96-2443
شتران1378 4.97-2513

بخشی از سهام این شرکت ها که در اختیار دولت است در قالب صندوق etf با تخفیف 30 درصدی به متقاضیان واگذار شد که مهلت پذیره نویسی این صندوق تا یک شنبه 30 شهریور ماه تمدید شده بود.

بنا بر اظهارات مدیران بازار بورس، واحدهای ای تی اف دوم حداکثر تا یک ماه پس از آخرین روز عرضه خود، به قیمت روز قابل خرید و فروش خواهند بود اما تاکنون این نماد در معاملات قرار نگرفته است.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *