سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس ازدواج کرد

ازدواج سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس | همسر سیامک نعمتی کیست؟ به همراه جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ازدواج و عروسی سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس | همسر سیامک نعمتی کیست؟

 

ازدواج سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس

هافبک محبوب پرسپولیس تهران وارد زندگی زناشویی شده است اما هنوز اینکه با چه کسی ازدواج کرده چیزی مشخص نیست و رسانه های کشورمان در اینباره توضیحی ارائه نداده اند

ازدواج سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس | همسر سيامک نعمتي کیست؟

 

ماجرای ازدواج

سیامک نعمتی  بازیکن فوتبال تیم پرسپولیس  که سومین  فصل حضور خود را در   این تیم بزرگ سپری میکند در صفحه رسمی اینستاگرام خود با تصویری که به نظر مراسم عقد وی می باشد خبر ازدواجش را رسمی کرد  و کامنت عاشقانه ای برای همسر خود نوشته است و این خبر فوری در زسانه های اجتماعی پخش شد و حاکی از آن است که ایشان به جمع متاهلین پیوسته است.

ازدواج سیامک نعمتی هافبک پرسپولیس

آقای سیامک نعمتی ار بازیکنان فوتبال  ایران در بیست و هشتمین روز  از فروردین ماه سال 1373 ذر سوادکوه به دنیا آمده است.

شروع فوتبال

وی فوتبال خود را به طور رسمی در باشگاه نونهالان سایپا تهران شروع کرده است  و توانست در همان ابتدا درخشش پیداکند  و با زدن6 گل برای این تیم و 2 گل برای جوانان سایپا مورد توجه سایر باشگاه قرار بگیرد.

وی بعد از3سال فعالیت حرفه ای در این باشگاه به  تیم جوانان استیل آذین پیوست و بعذ از آن  به مقاومت تهران رفته است.

ازدواج سیامک نعمتی

او سرانجام در سال 1393 با عقد قراردادی به تیم فوتبال پیکان پیوست و با درخشش خود در تیم پیکان توانست نظر مربیان سایر باشگاه های پایتخت را به خود مجذوب کند و سرانجام در نقل انتقالات لیگ 17 به طور رسمی به باشگاه پرطرفدارپرسپولیس تهران پیوست.

همچنین ببینید :

ازدواج سیامک نعمتی

 

وی  با انشار عکسی در فضا مجازی نوشت : از خداوند روزهای زیادی را برای زندگی کردن قرض کرده ام ….  اما مدتی میشود که رنگ آن روزها  پر رنگ تر شده است  و شوقی در من موج میزند ، بی شک که دلیل آن تویی…

پست ایننستاگرا سیامک نعمتی

ازدواج سیامک نعمتی

بسیاری از بازیکنان تیم پرسپولیس تهران  و فوتبال ایران به ایشان در پی  کامنت و پست در فضا مجازی تبریک خود را به این هافبک جوان فوتبال اعلام کردند.

بیوگرافی سیامک نعمتی

دانلود
اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *