ازدواج مجدد پژمان بازغی لو رفت همسر دوازدواج مجدد پژمان بازغی لو رفت همسر دوم پژمان باغی کیست؟

ازدواج مجدد پژمان بازغی لو رفت همسر دوم پژمان باغی کیست؟ فیلم عروسی

تصاویر ازدواج مجددا پژمان بازغی در فضای مجازی واکنش های زیادی را به همراه داشته است و برخی از کاربران مدعی هستند این بازیگر نهایت استفاده اش از شرایط شغلی مستانه مهاجر را کرده و توانست در سینما و تلویزیون به شهرت برسد و حالا او را طلاق داده و به سراغ دختر جوان رفته است.

خبر ازدواج مجدد پژمان بازغی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است و عکس های عروسی پژمان بازغی و همسر دومش در فضای مجازی دست به دست میشود و گفته میشود که همسر دوم پژمان بازغی اهل اصفهان است.

ازدواج مجدد پژمان بازغی لو رفت همسر دوازدواج مجدد پژمان بازغی لو رفت همسر دوم پژمان باغی کیست؟

خبر ازدواج مجدد پژمان بازغی واقعیت دارد؟

این در حالیست که پژمان بازغی هنوز به این ویدیو واکنشی نشان نداده است و به نظر میرسد واقعیت دارد.

پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بوده که به دلیل محبوبیت همیشه در فضای مجازی اخبار مختلفی مربوط به او منتشر میشود.

ازدواج مجدد پژمان بازغی لو رفت همسر دوم پژمان باغی کیست؟

طلاق پژمان باغی

از سال 1399 خبرهای طلاق پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در مقاطع مختلفی پخش می شد اما هر بار با تکذیب دو طرف به فراموشی می رفت.

در نهایت ماه های اخیر ، خبر طلاق این زوج هنری در بین اهالی هنر قوت گرفت و در نهایت این دو با پاک کردن تمام عکس های مشترک خود از صفحه های مجازی خود تلویحا خبر جدایی و طلاق خود را تایید کردند ولی بصورت رسمی صحبتی تاکنون نکردند.

مستانه مهاجر طی مصاحبه ای گفت : من عاشق پژمان شدم ، البته باید بگویم که ابتدا پژمان بازغی را دوست نداشتم ما اولین بار در یک جشنواره سینمایی یکدیگر را دیدیم.

دوست مشترکی داشتیم که ما را به هم معرفی کرد و این آشنایی بعد از مدتی دوستی در نهایت سال 1384 منجر به ازواج شد. وقتی من را به ایشان معرفی کردند، آقای بازغی گفتند: شما تیزر تدوین می کنید؟ (خنده) من هم در جواب گفتم: امیدوارم فیلمتان دست من نیفتد!

عشق بعد از نفرت

پس از آن دیدار اول ، با خودم گفتم پس درست فکر می کردم که از پژمان بازغی بدم می آید ، به هر حال زمان گذشت و ما دوباره یکدیگر را دیدیم و من عاشقش شدم و البته او هم عاشق شد و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم.

سال 1399 نیز شایعه شده بود که پژمان بازغی همسرش مستانه مهاجر را طلاق داده است که بعدا تکذیب ظشد.

دختر پژمان بازغی نفس در سال ١٣٨٧ متولد شد. دخترم آزاد است هر رشته‌اي را كه دوست دارد انتخاب كند، منتهی در كمال دانش و آگاهي، دلم مي‌خواهد دخترم دنيا ديده شود و با كشورهاي مختلف جهان آشنا شود، اگر دوست داشت در سينما باشد، من مخالفت نمي‌كنم.

ازدواج مجدد پژمان بازغی لو رفت همسر دوم پژمان باغی کیست؟

پژمان بازغی متولد سال 1353 و مرداد ماهی می باشد. او زاده شهر تهران است و در رشته مهندسی معدن تحصیل کرده است. پژمان بازغی اصالتا گیلانی است و با بازی در سریال پربیننده آژانس دوستی به چهره ای شناخته شده تبدیل شد.

او در یک خانواده 5 نفره متولد شده و زمان در زمان کودکی و نوجوانی بخاطر شغل پدرش در شهرهای مختلفی زندگی و رشد کرده است. او دوره ای از کودکی را در شهر تهران گذرانده و سپس با پیروزی انقلاب اسلامی خانواده او به رشت کوچ می کنند.

ازدواج مجدد پژمان بازغی لو رفت همسر دوم پژمان باغی کیست؟

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک نظر

  1. اهل کوفه مبارکاباشه اسم اصلیت ولی ا.. بافقی رحیم اب اذیت بزنی نفت در بیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *