فیلم / ازدواج و عروسی زینب موسوی امپراطور کوزکو و همسرش

فیلم / ازدواج و عروسی زینب موسوی امپراطور کوزکو و همسرش

زینب موسوی ملقب به امپراطور کوزوکو در اینستاگرامش ویدیو و تصاویر مراسم ازدواج خود را منتشر کرد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

فیلم / ازدواج و عروسی زینب موسوی امپراطور کوزکو و همسرش

ازدواج و عروسی زینب موسوی امپراطور کوزکو

زینب موسوی یکی از کمدین‌های کشورمان که با برنامه خندوانه به شهرت رسید با انتشار تصاویری دو نفره از همسرش رونمایی کرد.

این دختر جوان که چندی پیش به دلیل ناآرامی‌های مربوط به مهسا امینی بازداشت شد و به دلیل انتشار پست‌هایی به حبس و جریمه نقدی محکوم شد حالا خبر از ازدواجش داده است.

گفته می‌شود که زینب موسوی در حال حاضر با قید وثیقه از زندان آزاد شده است او بعد از آزادی تصمیم گرفت که مراسم ازدواج خود را برگزار کند.

فیلم / ازدواج و عروسی زینب موسوی امپراطور کوزکو و همسرش

از انتشار خبر ازدواج زینب موسوی امپراطور کوزوکو بسیاری از سلبریتی‌ها و چهره‌های سرشناس کشورمان و همچنین کاربران فضای مجازی برای او پیام‌های تبریک ارسال کردند زینب موسوی با دابسمش‌ها و ساخت کلیپ‌های طنز در شبکه‌های اجتماعی به شهرت رسید و موفق شد درآمد بسیار زیادی از راه تبلیغات به دست آورد او در ابتدا با ساخت کلیپ‌هایی از خود که با پوشیدن چادر منتشر می‌کردو مورد توجه قرار گرفت و کم کم با حضور در برنامه خندوانه محبوبیت و شهرت دوچندانی به دست آورد.

همچنین ببینید:

فیلم عروسی و عقد آریایی بهرام رادان جنجال شد عقد انها باطل است؟

سیده زینب موسوی متولد قم و کارشناس نرم افزار، یکی از ۲۰ نفر کمدین انتخاب شده از بین ۱۰۰ ویدئو ارسالی برای خنداننده شو در خندوانه بود. زینب موسوی با پیوستن به جمع ۱۶ نفر و اجرای خوب در ایم مرحله احتمالا برای مرحله بعدی رای لازم را خواهد گرفت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *