فیلم ازدواج پوپک بسامی و ایوب موسوی دو قهرمان وزنه برداری

فیلم ازدواج پوپک بسامی و سید ایوب موسوی دو قهرمان وزنه برداری

فیلم ازدواج پوپک بسامی و ایوب موسوی دو قهرمان وزنه برداری ایران و نحوه اشنایی و ازدواج انها را در این صفحه از مجله شبونه بخوانید.

پوپک بسامی قهرمان وزنه‌برداری ایران در روز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ خبر ازدواجش با سید ایوب موسوی را داد این دو وزنه بردار قهرمان ایرانی زندگی زناشویی خود را از کردند و اولین وزنه‌برداران ایرانی هستند که هر دو در تیم ملی ایران به میدان می‌روند .

پاپک بسامی سال‌هاست در تیم ملی سته‌برداری ایران حضور دارد و اولین وزن بردار زن ایرانی در تاریخ وزنه‌برداری ایران بوده که در مسابقات جهانی حضور پیدا کرد ایوب موسوی نیز نزدیک قهرمانان وزنه‌برداری ایران است که توانسته در سال ۲۰۱۶ مدال نقره آسیا و مدال طلای دو ضرب آسیا را به دست آورد او در سال ۲۰۱۷ مدال نقره آسیا را کسب کرد.

حالا ازدواجش با پوپک بسطامی بار دیگر مورد توجه قرار گرفته است پوپک بسطامی دارنده رکورد زنه‌برداری ایران است پوپک بسطامی متولد ۴ اسفند ۱۳۷۰ در کرمانشاه بوده و سید ایوب موسوی متولد یک اردیبهشت ۱۳۷۴ می‌باشد و چهار سال از پوپک بسطامی کوچکتر است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *