بیوگرافی اسماء زحمتکش و همسرش 

بیوگرافی اسماء زحمتکش و همسرش + علت درگذشت قهرمان تیراندازی

بیوگرافی اسماء زحمتکش و همسرشعلت درگذشت اسماء زحمتکش قهرمان تیراندازی و عکس های شخصی و اینستاگرام اسماء زحمتکش را در مجله شبونه مشاهده کنید.همه مطالب بیوگرافی ورزشکاران را اینجا ببینید.

بیوگرافی اسماء زحمتکش و همسرش

اسماء زحمتکش قهرمان بوشهری بر تصادف و چند روز کما در نهایت در ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ درگذشت.
اسماء پس از چند روز مبارزه با مرگ و به کما رفتن ،در وضعیت بسیار بدی چشم از جهان فرو بست.

بیوگرافی اسماء زحمتکش و همسرش 

اینستاگرام اسماء زحمتکش

زحمتکش متولد ۱۳۷۳ ورزشکار و قهرمان رشته تیراندازی متولد بوشهر است که در 24 سالگی بر اثر حادثه رانندگی و تصادف مصدوم شده و به کما رفت.
ورزشکار تیراندازی بوشهر در چهار سالگی پدرش را از دست داده بود و با تلاش اراده قوی خود به جایگاه عالی در رشته تیراندازی رسیده و در رده یکی دختران موفق ایرانی قرار گرفته بود.

 

بیوگرافی اسماء زحمتکش و همسرش 

علت فوت اسماء زحمتکش قهرمان تیراندازی

وی یکی از قهرمانان ورزش ایران در رشته تیراندازی بود که چند مقام را در این تیراندازی کسل کرده بود.
زحمتکش بعد از چند روز مبارزه سخت با مرگ و حالت کما، سرانجام مرگ مغزی او توطط پزشکان تایید و در بیمارستان شهدای خلیج فارس چشم از جهان فروبست .

عکس های شخصی اسماء زحمتکش قهرمان تیراندازی

پزشکان بیمارستان شهدای خلیج فارس ابتدا اسما را از مرگ مغزی نجات دادند اما وضعیت او به قدری وخیم بود که با گذشت چهار روز در نهایت پزشکان حکم به مرگ مغزی زحمتکش در سن 24 سالگی دادند تا خانواده این دختر بوشهری با اهدای اعضای عزیز کوچ کرده به دیار حق موافقت و زمینه نجات چند بیمار محتاج به پیوند اعضا را فراهم کنند.

اهدای عضو اسماء زحمتکش

با رضایت خانواده اش اعضای بدن او اهدا شد تا بار دیگر قهرمانی را در عرصه دیگر به نمایش گذاشته و نجات بخش جان چند بیمار دیگر باشد.

بیوگرافی اسماء زحمتکش و همسرش

جزئیات تصادف و حادثه رانندگی

اسماء هفته پیش در یکی از اتوبان های بسیار خطرناک بوشهر در شهرک نیایش با دو اتومبیل در این اتوبان تصادف کرد و دچار مصدومیت شدید شد.این اتوبان به گفته اهالی منطقه یکی از پر حادثه ترین و خطرناکترین اتوبان های بوشهر است که حوادث این چنینی زیادی در آن رخ داده و افراد زیادی را دچار حادثه کرده است.

 اسماء زحمتکش کیست

دختر بوشهری این روزها برای تمرینات روزانه خود ، از اتوبان خطرناک و مرگ آور شهرک نیایش عبور می کرد تا به محل تمرینات برسد.
اسماء ابتدا با یک خودرو تصادف می کند و سپس خودروی دوم از روی او عبور کرده و تصادف وحشتناکی رقم زده شد.

بیوگرافی اسماء زحمتکش و همسرش

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *