فیلم کامل اعتراض در کنسرت ساسی مانکن در استرالیا با شعار بی شرف

فیلم کامل / اعتراضات در کنسرت ساسی مانکن در استرالیا با شعار بی شرف بی شرف جنجال شد و کسرت ساسی به هم ریخت جزئیات را در این صفه بخوانید.

فیلم کامل / اعتراض در کنسرت ساسی در استرالیا با شعار بی شرف بی شرف

اعتراض در کنسرت ساسی در استرالیا

کنسرت ساسی خواننده ضدفرهنگی در استرالیا با اعترض ایرانیان ساکن این کشور مواجه شد و با شعاربی شرف بی شرف کنسرت او را به هم ریختند.

مردم حاضر در کنسرت معترض بودند در شرایط کنونی کشور نیاید کنسرت برگزار کند و به رقص و شادی بپردازد.

ساسی از خواننده های لس آنجلس نشین بوده که همیشه برای جلب توجه آهنگ های ضدفرهنگی منتشر کرده است آهنگ هایی که اشعارش بسیار سخیف و بدآموزنده بود و مخاطبان آهنگیش را کودکان و نوجوانان برگزیده بود.

او این روزها به شدت در بین هوادارانش نیز منفور شده است و دیگر کسی از او استقبال نمیکند انتشار آهنگ های ضدفرهنگی این خواننده سبب شد که حتی هوادارانش نیز به شدت از او انتقاد کنند.

بعد از اعتراضات مردم به کنسرت او در نهایت این خواننده در اینستاگرامش نوشت که تور کنسرتهای خود را لغو کرده است تا زمانی که مردم حالشان خوب شود.

ساسی مانکن و حسین مخته در دهه 80 با آهنگ های زیر زمینی در فضای موسیقی کشور فعالیت می کردند و با انتشار ویدئو کلیپ های خود در شبکه های ماهواره ای توانستند به شهرت برسند . ساسی مانکن در آن سال ها معمولا با گروهی از خواننده ها آهنگ تولید میکرد ولی در این سال های اخیر به صورت انفرادی کار میکند .

ساسی مانکن در دانشگاه نواب قزوین در رشته کامپیوتر درس می خواند اما به دلیل فعالیت در زمینه موسیقی دانشگاه را نیمه کاره رها کرد. مهاجرت به کرج زمانی که 10 سال بیشتر نداشت از اهواز محل تولد خود به شهر کرج ، جایی که مادربزرگ و عمویش بودند مهاجرت کرد ، وی یک خواهر بزرگتر از خود دارد .

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *