اعتراف مهناز افشار از زندگی در غربت بعد از نیم ساعت گریه

اعتراف مهناز افشار از زندگی در غربت بعد از نیم ساعت گریه +عکس

اعتراف مهناز افشار از زندگی در غربت بعد از نیم ساعت گریه

مهناز افشار بازیگر سینما در صفحه شبکه اجتماعی خود متنی درباره این روزهای غربت در خارج از کشور به اشتراک گذاشت که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

اعتراف مهناز افشار از زندگی در غربت

مهناز افشار که در چند سال اخیر به صورت کامل از سینمای ایران حذف شده است در خارج از کشور زندگی می‌کند با انتشار متنی برای هواداران خود از روزهای سختی که پشت سر می‌گذارد توضیح داد.

اعتراف مهناز افشار از زندگی در غربت بعد از نیم ساعت گریه

مهناز افشار میگوید زمانی که بیرون می‌روم دیگر آهنگ‌هایی که از خودروها پخش می‌شوند برایم آشنا نیست با  همه زبان‌ها در خیابان غریبه هستم و احساس می‌کنم هیچکس من را نمی‌فهمد.

منهاز افشار با انتشار تصویری از خود نوشت که امروز نیم ساعت اشکِ بدون وقفه ریخته است که چرا به این روز افتاده است چرا از ایران دور شده و در غربت زندگی می‌کند.

همچنین ببینید

ماجرای رابطه مهناز افشار و یاسمین پهلوی لو رفت +عکس

مهناز افشار در خیابان های لندن با این پسر جوان لو رفت +عکس

فیلم / مهناز افشار کنسرت شهرام شب پره را با گریه و زاری به هم ریخت

واکنش ها

برخی از کاربران فضای مجازی با گذاشتن کامنت‌هایی او را متهم به صحبت‌های فریبنده کردند یکی از کاربران نوشته که زمانی که شوهرت با وارد کردن چندین هزار شیر خشک فاسد کام بسیاری از نوزادان را به مرگ کشاند هیچ گونه اظهار نظری نکردی و برای اینکه بتوانی از ایران خارج شوی یک طلاق سوری گرفتی برخی دیگر از کاربران برای مهناز افشار نوشتند که تو دلت برای ایران تنگ نشده است بلکه برای بازیگری در سینما تنگ شده است چرا که در آنجا هیچ پیشنهاد بازیگری نداری
پذیرفتن | | | ویرایش | جفنگ | زباله‌دان

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *