اعتصاب رانندگان اسنپ در سال 1403 به کجا رسید؟

اعتصاب رانندگان اسنپ در سال 1403 به کجا رسید؟

همه چیز درباره اعتصاب رانندگان اسنپ و تپسی

از سال 1403 کمپین های مختلفی در شبکه های اجتماعی به راه افتاده برای تشویق رانندگان اسنپ و تپسی که این دو شرکت را تحریم کنند و برای مدتی کار نکنند تا مجبور شوند کرایه ها را افزایش دهند این در حالیست که بسیاری از رانندگان اسنپ و تپسی به عنوان شغل اصلی شان در این دو شرکت مسافرکشی میکنند.

از طرفی سانپ و تپسی تایع قوانین تاکسی رانی بوده و اجازه ندارند به صورت دلخواه اقدام به افزایش کرایه ها کنند حذف گزینه عجله دارم نیز نمکی بر زخم رانندگان شده است.

اعتصاب رانندگان اسنپ در سال 1403 به کجا رسید؟

اعتصاب رانندگان اسنپ 1403 به کجا رسید

چند روزیست خبر اعتصاب رانندگان اسنپ در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است رانندگان اسنپ معتقد هستند که کرایه‌ها پایین بوده و بر اساس تورم پیش نمی‌رود و قطعات خودرو روز به روز گرانتر شده و فعالیت در تاکسی اینترنتی برای آنها به صرفه نیست.

رسانه‌های خارج از کشور از جمله پیج‌های شبکه من و تو و ایران اینترنشنال نیز سعی می‌کنند از این نارضایتی ها برداشت سیاسی کرده و صدای رانندگان را پوشش میدهند و آنها را منعکس میکنند.

این در حالیست که بسیاری از رانندگان اسنپ به شدت وابسته به درآمد فعالیت در این ناوگان بوده و نمی‌توانند اعتصاب کنند و با همین قوانین و کرایه‌ها به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

نارضایتی از حذف گزینه عجله دارم

حذف گزینه عجله دارم یکی از مهم‌ترین موضوعاتی بوده که رانندگان اسنپ به آن اعتراض دارند علاوه بر رانندگان اسنپ مسافران نیز به حذف این گزینه معترض هستند مسافران معتقد هستند حذف گزینه عجله دارند باعث شده که درخواست آنها به سختی توسط راننده‌ها قبول شود.

کرایه اسنپ در سال 1403 افزایش پیدا میکند؟ + نظر رانندگان اسنپ

رانندگان و مسافران به کرایه معترض هستند

نکته‌ای که قابل توجه است مربوط به کرایه‌ها می‌باشد راننده‌ها معتقد هستند کرایه‌ها پایین بوده و مسافران معتقد هستند کرایه‌ها بالاست .

به خصوص در زمان پیک ترافیک کرایه ها بالا رفته و موجب اعتراض مسافران می‌شود این در حالی عکس نیز رخ میدهد و راننده‌ها نسبت به ساعات خلوتی خیابان ها به کرایه‌ها معترض هستند.

به هر حال شرایط فعالیت در تاکسی‌های اینترنتی زیر نظر تاکسیرانی بوده و مالکان این ناوگان نمی‌توانند خارج از آن قوانین را تغییر دهند.

شما چه فکر میکنید؟ دیدگاه خود را در پایین این صفحه درج کنید.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

4 نظر

 1. خداوکیلی کرایهاشون پایینه
  طرف حق داره یه تعمیر موتور پراید ۲۵ میلیونه
  حالا بیا با این کرایه‌ها اون پول رو دربیار

 2. لعنت ب ما ک مجبوریم با این کرایه های مزخرف و صد البته مزخرف تر شده بعد از عید کار کنیم اگ مجبور ب انجام این کار نبودم همین الان اسنپو حذف میکردم ک تا ی مدت دیگع شغلم اوکی ش میکنم..

 3. صالح احمدی

  خر تر از خر راننده اسنپ بودن شرکتهای اسنپ وتپسی این قدر تو این چند سال خوردند که دیگه نیازی به راننده ندارند کک شونم نمیگزه رانندها کار بکنند یا نه

 4. مورد دیگری که باید ذکر کنم در مورد تپسی میباشد
  فرقی که تپسی با اسنپ دارد اینست که تپسی با تکرار هر دفعه درخواست مسافر افزایش قیمت پایه را بصورت درصدی نشان می‌دهد که در هر صورت و در هر مقطع زمانی زیر ۵۰ درصد افزایش قیمت پایه ، بهیچ عنوان منطقی نمی‌باشد بقول راننده های قدیم عزیزان ماشین به همه نون میده جز صاحب ماشین
  نصیحت من به جوان‌ها اینست بروند یه هنر یاد بگیرند تا دیر نشده آرایشگری کارهای فنی تا در آینده نیز به کارشان بیاید دل خوش نکنند به با ماشین کار کردن بخدا سیگار فروشی خودش یه تخصصه یعنی هر کاری که خرید و فروش باشه یک تخصصی و بقول پیامبر گرامی خداوند برکت را در شغل آزاد و تجارت قرار داده ۹۹ درصد روزی در تجارته و یک در صد در استخدام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *