اعدام حمید باقری درمنی صادر و جزئیات حکم اعدام + عکس و بیوگرافی کامل

اعدام حمید باقری درمنی صادر جزئیات اعدام + عکس و بیوگرافی کامل و سن و تحصیلات و جرایم و پرونده های قضایی و علت اعدام و صدور حکم اعدام و تصاویر شخصی را در مجله شبونه مشاهده کنید.

اعدام حمید باقری درمنی

نامبرده یکی از محکومان اخلال در نظم اقتصادی می باشد و دارای چندین پرونده‌ اقتصادی است که در طول بررسی در جلسات دادگاه تایید شده و حال به عنوان مفسد فی الارض شناخته است.اخبار داغ

محسنی اژه ای ضمن بیان وضعیت وی اعلام کرد که اعدام او حتمی است و حکم اعدام او صادر شده و بزودی به دار مجازات آویخته خواهد شد.

همچنین محسنی اژه‌ ای طی نشست خبری که با خبرنگاران و اهالی رسانه داشت گفت: حکم اعدام حمید باقری درمنی در دادگاه بدوی صادر شده است.

اعدام حمید باقری درمنی و جزئیات اعدام + عکس و بیوگرافی کامل

حکم اعدام حمید باقری درمنی

لازم به ذکر است که دادگاه رسیدگی به پرونده و این مفسد اقتصادی بعد از دستگیری از شهریور ماه شروع شده و تاکنون ۴ جلسه غیرعلنی و ۵ جلسه علنی به عنوان متهم ردیف اول تشکیل شده است.
پرنده او بیش از ۳۳ متهم دارد که پنج نفر از این متهمان فراری هستند و قطر و تعداد پرونده های اتهامی او بسیار زیاد است.
شرکت ها و افرادی که از او شاکی هستند نیز شرکت نفت جی، بانک ملی، بیمه ایران و بانک گردشگری می باشد و ۱۴۵ میلیون دلار به شرکت نفت جی بدهکار است.

اعدام حمید باقری درمنی و جزئیات اعدام + عکس و بیوگرافی کامل

علت صدور اعدام و جرایم

همچنین درآمد نامشروع به مبلغ صدها میلیارد دلار و گرفتن تسهیلات و اعتباری و وام های کلان و سندسازی و زد و بندهای اقتصادی و پیش فاکتورهای صوری و چندین جرایم دیگر…از اتهامات او می باشد که همین تعدد پرونده و جرایم باعث شده تا او به عنوان ابربدهکار معروف شود.

بیوگرافی و عکس حمید باقری درمنی

حمید باقری درمنی متولد سال ۱۳۴۸ می باشد و فساد اقتصادی او محرز شده و به عنوان مفسد فی الارض به زودی اعدام خواهد .
قاضی دادگاه حمید باقری درمنی ابوالقاسم صلواتی از قاضیان مشهور و معروف قوه قضائیه است .

اعدام حمید باقری درمنی و جزئیات اعدام + عکس و بیوگرافی کامل

لازم به ذکر است که مدتی پیش نیز وحید مظلومین، معروف به سلطان سکه و محمد اسماعیل قاسمی نیز در ارتباط یا اخلال در بازار اررز و سکه به اعدام محکوم شده و دد ۲۳ آبان ماه به دار مجازات آویخته شدند.
همچنین ابوالفضل میرعلی رییس و مدیرعامل موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج نیز به ۱۵ سال حبس محکوم شده و اموالش توقیف و به مزایده گذاشته می‌ شود.

اعدام حمید باقری درمنی و جزئیات اعدام + عکس و بیوگرافی کامل

اگر عکس و یا اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده لطفا در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف یا اصلاح شود. همچنین میتوانید در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر سایت در تلگرام: Webmaster_team@

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *