ماجرای کامل کتایون ریاحی و سعید پورصمیمی (تعرض جنسی)

ماجرای کامل استوری کتایون ریاحی و سعید پورصمیمی و اتهام آزار جنسی 25 سال پیش با عکس و جزئیات کامل افشاگری کتایون ریاحی درباره سعید پورصمیمی را در این صفحه ببینید.

پس از افشاگری کتایون ریاحی از تعرض به یکی از بازیگران مرد، لادن طباطبایی آن را تایید کرد. کتایون ریاحی در صفحه اینستاگرام خود از حمله یکی از بازیگران و کارگردانان سینمای ایران به وی نوشت.

در روزهای اخیر پس از اینکه جمعی از زنان سینماگر شروع به روایت داستان های آزار و خشونت جنسی خود در سینمای ایران کردند و بیانیه ای در این زمینه صادر کردند، در روزهای اخیر یکی دیگر از بازیگران زن داستان خود پرخاشگری یکی از بازیگران و کارگردانان مرد سینمای ایران.

همزمان با انتشار تصاویری مربوط به حضور جمعی از کارگردانان فیلم «برادران لیلا» در جشنواره کن، کتایون ریاحی بازیگر سینمای ایران تصویری از سعید پورصمیمی حاضر در جشنواره کن منتشر کرد. در صفحه شخصی اینستاگرامش در این تصویر که ریاحی در قسمت تصاویر کوتاه مدت (استوری) اینستاگرام خود منتشر کرده، خط قرمزی روی صورت سعید پورصمیمی کشیده شده است. این اقدام باعث شد شایعاتی در شبکه های اجتماعی مبنی بر آزار این بازیگر منتشر شود. ریاحی سپس استوری خود را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد.

کتایون ریاحی در اینستاگرامش از 25 سال پیش که سعید پورصمیمی او را مورد تعرض قرار داده نوشت و جنجال زیادی را به راه انداخته است.

کتایون ریاحی نوشت:

این عکس مربوط به بیست و پنج سال پیش است.
آن سال‌ها آقای داوود رشیدی ریاست هیئت‌مدیره خانه سینما و آقای پورصمیمی دستیار یا معاون بودند.
من توسط همکاران خودم و در خانه سینما به اتهامات واهی بازجویی و مواخذه شدم. آقای پورصمیمی که در نقش بازجو وارد شده بود با سوء‌استفاده از موقعیت خود به من تعرض کرد. روزگار سختی بود و من هیچ نگفتم. هنوز پس از ۲۵ سال روح و روانم از این حادثه تلخ التیام نیافته و آزرده است.
به یاد داشته باشیم اگر ثروت، شهرت و قدرت مهار نشود، اگر اخلاق و قانون اقتدار نداشته باشند، این فساد است که همه جا با قلدری حکومت می‌کند

ماجرای کامل افشاگری کتایون ریاحی در مورد سعید پورصمیمی آزار جنسی

ماجرای کامل استوری کتایون ریاحی و سعید پورصمیمی

با راه اندازی جنبش میتو که درباره افشاگری آزار دهنده های جنسی توسط قربانیان این اتفاق بوده است در یک سال اخیر خبرهای عجیب و غریب زیادی درباره برخی از بازیگران مرد به گوش می رسد هنوز بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی در شوک اتهام جنسی فرهاد اصلانی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون بودند که کتایون ریاحی با به اشتراک گذاشتن عکس سعید پورصمیمی و علامت ضربدر بر روی آن به عنوان یکی از آزاردهنده های جنسی خطاب کرده است که این استوری بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی و رسانه ها به همراه داشته است.

کتایون ریاحی نوشت: مصلحت اندیشی در کن باعث شده 800 زن نسبت به استوری ام بی عکس العمل باشند.

ماجرای استوری افشاگری کتایون ریاحی در مورد سعید پورصمیمی آزار جنسی

سعید پورصمیمی از بازیگران پرسابقه سینما و تلویزیون کشورمان بوده که این روزها برای بازی در فیلم برادران لیلا در جشنواره کن ۲۰۲۲ حضور دارد نکته جالب بود در کنار فرهاد اصلانی از دیگر متهمان آزار جنسی در جشنواره کن حضور پیدا کرده است هنوز آقای سعید پورصمیمی به این اتهام خانوم کتایون ریاحی واکنشی نشان داده است

همچنین بیبینید بیوگرافی کامل سعید پورصمیمی

این درحالیست که امروز ترانه علیدوستی از همه کاربران فضای مجازی به دلیل عکس گرفتن مشترک با فرهاد اصلانی عذرخواهی کرد و گفت من خودم یکی از امضا کننده های جنبش می تو بودم و امروز عکسی با یکی از متهمان آزار جنسی در اینستاگرام به اشتراک گذاشتم که از این اتفاق به شدت از از کاربران است خواهی می کنم.

ماجرای کامل افشاگری کتایون ریاحی و سعید پورصمیمی آزار جنسی +عکس

سعید پورصمیمی در 9 اسفندماه 1329 در شهر تهران متولد شده است او بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر کشورمان بوده که تجارب زیادی در این عرصه دارد.

رشته تحصیلی وی بازیگری و کارگردانی تئاتر بوده که از دانشگاه هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ التحصیل گردیده است
و سال ها به عنوان بازیگر نقش مکمل و نقش دوم در فیلم ها و سریال های مختلف ظاهر شده است

استاد نقش دوم

او سه سیمرغ بلورین را برای بازی در فیلم های ناخدا خورشید و پرده آخر و تحفه ها کسب کند

شروع بازیگری

سعید پورصمیمی در سال ۱۳۴۰ با یک گروهی به نام بازارگاه که متشکل از عباس یوسفیانی و پرویز پورحسینی
و پرویز فنی زاده بود پا به عرصه بازیگری گذاشت

فیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز را ببینیدفیلم کامل تشییع جنازه و خاکسپاری مهسا امینی در سقز
ازدواج دوم و مجدد شهاب حسینی با هستی مهدوی فر واقعیت دارد؟فیلم / ازدواج دوم شهاب حسینی با دختر جوان
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

9 نظر

 1. نقش خانم‌ریاحی چه بوده ؟

 2. نیاز به افشاگری نداره ،سرتاپای سینمای ایران فساده

 3. صددرصد خانم ریاحی اون زمان راضی بوده حالا یا بخاطر ارضا شده یا می خواسته از این طریق رشد کنه مطمعنن خودش راضی بود

 4. هر چه کنی به خود کنی.
  اگه زیبایی های ظاهریتون رو بپوشانید و کمی از خوش و بش کردن هاتون رو با مردان نامحرم کم کنید این مشکلات براتون پیش نمیاد.

 5. قدیما ایران رو به پستش میشناختن اما جدیدا به فسادش…

 6. ادم واقعا متاسف میشه از این همه فساد ،دیگه هیچ جا هیچ نوع اعتمادی وجود نداره نردید تو پارکها دنبال دختر وپسر نوجوان اینا دل دارن اغلب به ازدواج و گاهی به تجربه منجر میشه این بی ابرویی ها رو چطکری میخواین جمعش کنید

  • جلوی جوانان و و نوجوانان تو پارکها نگیرید که شاید منجر به ازدواج بشه ولی در این موارد موضوع عشق و دوستی نبوده تجاوز بوده حق السکوت بوده فکری به حال سینمای ایران بکنید

 7. قدیما دختر تو خونه مینشیت و خواستگار واسش میومد و دختری که نجیب بود صدتا شوهر پیدا میکرد.الان که اکثر دختران اللخصوص خانمها همه جاشونو میندازن بیرون دیگه کسی مگه مغز خر خورده دختر ولنگو باز رو بگیره.مرد از زن نجابت میخواد.اگه قرار باشه هی برن پارک همدیگرو ببینن جز خونه خالی و بی آبرویی بعدش و منجر نشدن به ازدواج چیزی عاید جوونا نمیشه.بخدا قسم قصد جسارت ندارم.دختری که اونجوری میاد بیرون بازم کارش توجیه نداره ولی خانمهایی که شوهر دارن و اینجوری میان بیرون همه فقط به یک نظر بهش نگاه میکنن و پشتش میگن عجب …بود.فقط بهش به عنوان برده جنسی نگاهش میکنن.وقتی یک خانم چادری کنار خیابون راه میره هیچکس به چشم بد نگاهش نمیکنه هر چند اگره هم پشت چادر پنهان شده باشه و کثافتکاری کنه.ولی همه میگن عجب وقاری و عجب نجابتی و احسنت.خانمی که اونحوری میگرده هزاران چشم اونو میبینه و هزاران فکر شیطانی سراقش میاد.الان هم که داره اینقدر زن دزدی میشه که خدا میدونه و زنان رو میبرن عروسک لولیتا میکنن یا اگه شانس بیاره سالم بمونه و فقط برده جنسی بشه.چندین بار تو خیابونا دیدم مردی نگاه شهوتناک به قسمتهایی از بدن زنها میکردن و شوهرشون با طرف دعواش شده.خوب مرد ناحیابی وقتی زنت اینجوری میاد بیرون یعنی ببین و لذت ببر.اونوقت توقع داریم فحشا زیاد نشه.در این گرما و این دنیا اگه چادر گرما باشه و تنت رو بسوزونه بهتره تا اینکه در آتش جهنم بسوزی.خیلیها میگن کی اون دنیارو دیده و انسان جایزالخطاست و از این ضرب المثلهای مزخرف.بدونید هم این دنیا دار مکافاته اون دنیا که میلیونها برابر بدتره.این دنیا به بعشت و جهنم تقارن داره اگر هر کس که باور نمیکنه به راحتی اثبات میکنم که جهنم و عذاب وجود داره.برای گناه کردن توجیه نیارید خواهران عزیز.فندک بزن زیر انکشتت اگه ده ثانیه تخمل کردی پس شاید بتون آتش اون دنیارو کثری از ثانیه تحمل کنی.برادرم اون دنیا بخاطر بی حجابی همسرت گناهبار میشی.نگاه نامحرم دنبال همسرتونه.وقتی بیرون میرن یکی بیفته دنبالشون خیال میکنن خبریه و شاید شیطان گولش بزنه چون انسان ممکن الخطلاست نه جایزالخطا.پس شیطان رو در نطفه خفه کن و بعد نگو همسرم بهم خیانت کرد.چه مردش باشه و چه زن.بدرود.اللهم عجل لویک فرج

  • همونقد که به حجاب زن تاکید شده به نگاه مرد هم تاکید شده
   تو همه حرفات نگاه مردو توجیه کردی چون مرده حق داره /:
   مردا انقد سست عنصرن که نمیتونن جلوی خودشونو بگیرن؟
   شما هم یه فندک بگیر رو انگشتت اگه تونستی تحمل کنی پس شاید بتونی آتیشی که اون دنیا تو چشمت میکننو کسری از ثانیه تحمل کنی
   آخر حرفات مفهومش این بود که اونی که اجازه میده زنش اینجوری بیاد بیرون بی غیرته پس باید بگم اونی که زن داره و به خودش اجازه میده به یه زن دیگه نگاه کنه صد برابر بی غیرت تر و بی شرف تره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.