الفاظ رکیک رادیو ورزش شیر لرستان آمده بیرو به میدان امده

الفاظ رکیک رادیو ورزش شیر لرستان آمده بیرو به میدان امده

الفاظ رکیک رادیو ورزش شیر لرستان آمده بیرو به میدان امده! ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که منتسب به رادیو ورزش است و شخصی به نام گوشالی یا قوچالی با رادیو ورزش تماس گرفته و درباره حمایت از تیم ملی شعری را خواند که حاوی الفاظ رکیک بود.

برخی از کانال‌های تلگرامی معتقد هستند که این الفاظ به صورت مستقیم از شبکه ورزش پخش شده است اما به نظر می‌رسد که با استفاده از نرم‌افزارهای کامپیوتری ویرایش شده و شیطنت برخی از کاربران فضای مجازی می‌باشد .

به هر حال اگر این اتفاق واقعی باشد حتماً رسانه‌های رسمی کشورمان به آن واکنش نشان می‌دادند اما فقط چند کانال تلگرامی اقدام به انتشار این ویدیو کرده‌اند و چنین ادعایی را دارند بدون شک پیام‌های صوتی که از کاربران رادیویی برای رادیو ورزش ارسال می‌شود توسط چندین فرد شنیده می‌شود و بعد از تایید پخش خواهد شد و به نظر نمی‌رسد که این ویدیو و صدا واقعیت داشته باشد.

رادیو ورزش از اول تا هشتم تیرماه ۱۳۷۸ به صورت آزمایشی پخش شد و از ۹ تیر ماه، همزمان با میلاد پیامبر اسلام، رسماً افتتاح شد و از ۲۲ بهمن ۱۳۷۸ به پخش ۱۶ ساعت برنامه پرداخت و هم‌اکنون، پخش آن به ۲۴ ساعت در روز ارتقا یافته‌است

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *